TEC 2000 – produkty do lepszej kondycji Twojego samochodu. Profesjonalne dodatki do paliwa i ochrony silnika, które musisz mieć!

Zgodnie z powiedzeniem – jak dbasz tak masz – Twoje auto dłużej zachowa swój stan w dobrej kondycji. Tankowanie na stacjach z lepszym paliwem, stosowanie olejów silnikowych od sprawdzonych producentów, jego standardowa wymiana po 10 tys. kilometrów i wymiana wszystkich filtrów. To zasady, którymi powinien się kierować każdy kierowca, który chce, aby jego samochód służył mu na lata i omijał warsztaty samochodowe szerokim łukiem. Ale to nie wszystko. Sposobem na zapobieganie problemom są preparaty TEC 2000. Poznaj ich rodzaje i zastosowanie.

Dodatki do paliwa – proste w stosowaniu

Czy zauważyłeś w swoim samochodzie, że zbiera się wilgoć w zbiorniku paliwa? TEC 2000 stworzył środek, który jest na to rozwiązaniem. Fuel System Cleaner, to innowacyjny uszczelniacz do benzyny o właściwościach wiążących wodę. Osusza on dokładnie instalację zasilającą, przewody paliwowe, filtry oraz zbiornik paliwa. Ma w sobie właściwości smarne, które pozwolą na zmniejszenie zużycia wtryskiwaczy. Produkt ten redukuje zanieczyszczenia z pływaka, nie zawiera szkodliwych metali i przeznaczony jest do samochodów z silnikiem benzynowym.

Kolejnym środkiem od TEC 2000, jest Fuel Injector Cleaner, który jest skuteczny przy czyszczeniu wtryskiwaczy  w silnikach benzynowych. Preparat łatwy w użyciu, który pozbywa się zanieczyszczeń, podłączony bezpośrednio do listwy z przewodami paliwowymi. Usuwa wilgoć wokół wtryskiwaczy i pozbywa się brudu z cylindrów. Dzięki niemu poprawi się rozpylanie paliwa przez wtryskiwacz.

Na problemy z silnikiem – płukanka

Zalet stosowania płukanki silnika jest sporo. Przede wszystkim pozbywa się ona brudu, osadu, nagaru oraz sadzy z komory silnika i dokładnie usuwa zużyty olej. Zalecany jest użycia przed każdą wymianą oleju oraz po zakupie używanego samochodu, w sytuacji, gdy nie wiemy, jak poprzedni właściciel dbał o swoje auto. W ten sposób pojazd zyska nowe życie.

Płukanka jest prosta w użyciu. Wystarczy wlać preparat do silnika. Uruchomić go i pozostawić włączony na maksymalnie 20 minut. Następnie spuścić stary olej, wymienić filtr oraz dodać nowy, świeży olej do silnika. Efekty mogą być zauważalne już podczas pierwszego stosowania. Dowiedz się więcej na temat TEC 2000 Engine Flush na https://tec2000.pl/produkt/engine-flush-plukanka-do-silnika/. Zadbaj o lepszą kompresję, zredukuj spalanie i przywróć odpowiednie parametry silnikowi dzięki płukance silnika. 

 

Dudek@e-oko.com