Lakiery hybrydowe

Jeżeli szukasz wytrzymałego i długotrwałego efektu pięknie pomalowanych paznokci to metoda hybrydowa zdobienia paznokci to właśnie coś dla Ciebie. Nie bez powodu jest ona teraz tak szalenie popularna. Korzystają z niej kobiety na całym świecie. Celebrytki, krawcowe, dyrektorki biur. Jednym słowem hybrydy są po prostu dla każdej kobiety.

Zalety

Największą i wspomnianą już zaletą zdobienia paznokci metodą hybrydową jest wytrzymałość takiej usługi. Hybrydy przez wiele tygodni pozostają dokładnie tak samo przepiękne jak w dzień ich zrobienia. Jest to idealna alternatywa dla osób, które wybierają się na wakacje czy w jakąś podróż. Hybryda pozostanie nienaruszona mimo częstych kąpieli czy wygrzewania się na słonecznej plaży. Dla osób, które mają problem z zapuszczeniem paznokci taka hybryda to coś najlepszego co może takie kruche i łamliwe paznokcie spotkać. Zdobienia paznokci metodą hybrydową dodatkowo utwardzają płytkę paznokcia. Na swojej hybrydzie możesz umieścić cokolwiek zechcesz.

Naklejki, cyrkonie, jakieś wzorki czy postacie. Wszystko zależy od Ciebie. Warto czasami zaszaleć! Niewątpliwie fakt, że z takiej usługi możemy skorzystać w każdej galerii handlowej, kosmetyczki a nawet u wykonać ją samodzielnie w domu sprawiła, że metoda hybrydowa stała się tak powszechna i popularna. Cena zakupu sprzętu i lakierów i wykonanie takiej usługi w domu nie jest wysoka. Podobnie jeżeli udamy się do gabinetu kosmetycznego, aby taką usługę uzyskać. Zapłacimy u specjalistki od około 50 do 150 złotych, więc niedużo.

Wady

Czy metoda hybrydowa zdobienia paznokci ma jakieś słabe strony? Lakier jest wytrzymały i dodatkowo odżywia płytę paznokcia. Czy to znaczy, że hybrydy nie mają żadnych minusów? Krótko mówiąc metoda hybrydowego zdobienia paznokci nie posiada chyba żadnych wad. No może poza jedną… odrostami. Jednak i to to znajdzie się jakiś sposób. Poza tym lista zalet jest tak długa, że trudno nie wypróbować tej nowoczesnej metody stylizacji paznokci.

Długotrwała hybryda

Jedyne co zmusza do ponownego wykonania hybryd jest to, że wraz z rośnięciem paznokci pojawia się na nich odrost, który niezbyt ładnie wygląda. Jednak jeśli chcemy korzystać z dobrodziejstw tej metody o wiele dłużej to po prostu wystarczy zdecydować się na pomalowanie samych końcówek paznokcia lub jakiejś jego części a resztę pokryć po prostu bazą i top coat’em. Wtedy odrost będzie praktycznie niewidoczny a Ty będziesz mogła cieszyć się takim maicure’em nawet przez 4-6 tygodni.

Więcej informacji znajdziesz na stronie metoda hybrydowa zdobienia paznokci https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-hybrydowa/.

Dudek@e-oko.com

zobacz wiecje https://emtec-group.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoj-sprzymierzeniec-w-chlodne-dni/ https://amtm.pl/przestrzen-i-styl-jak-hokery-do-kuchni-oraz-meble-loftowe-odmieniaja-wnetrza/