Krzesła skandynawskie do ogrodu – lekkie i nowoczesne

Aranżacje skandynawskie cieszą się olbrzymią popularnością w Polsce. jeszcze do niedawna były one jednak wyłącznie domeną wnętrza domów czy mieszkań. Dzisiaj styl skandynawski z powodzeniem możemy wykorzystać również na tarasach czy w ogrodach. Pomogą w tym krzesła skandynawskie do ogrodu oraz niebanalne stoły i dodatki.

Krzesła skandynawskie do ogrodu – komplety technorattanowe

Styl skandynawski cechuje prostota, elegancja i wysoka funkcjonalność wykorzystanych elementów. Krzesła skandynawskie do ogrodu to rewelacyjny pomysł na to, jak zmienić zwykłą przestrzeń wypoczynkową w niebanalne miejsce spotkań. Wśród licznych propozycji warto zwrócić uwagę na krzesła technorattanowe – doskonale wpisują się one w stylistykę skandynawską. Krzesła takie posiadają lekkie, aluminiowe stelaże, ich okrycie to plecionka syntetyczna. Krzesła dostępne są w kilku kolorach, co pozwala na dopasowanie mebli do już istniejącej aranżacji. Krzesła skandynawskie do ogrodu wykonane z technorattanu można zestawić z technorattanowym stołem kawowym lub też wysokim stołem jadalnianym.

Krzesła skandynawskie do ogrodu – meble rattanowe

W styl skandynawski doskonale wpisują się nowoczesne meble rattanowe. Krzesła skandynawskie do ogrodu tego typu tworzone są w sposób etyczny, z pnączy pochodzących z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Wykorzystanie takiego rozwiązania sprawia, że środowisko naturalne nie jest degradowane. Krzesła rattanowe są lekkie, trwałe i odpowiednio profilowane, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się wyjątkową wygodą. Krzesła takie wspaniale prezentować się będą w zestawieniu ze stołami z blatami z litego drewna. Długi stół świetnie sprawdzi się w letniej jadalni i pozwoli na podejmowanie gości, np. przy grillu. W czasie jesieni i zimy krzesła rattanowe należy odpowiednio zabezpieczyć.

 

Dudek@e-oko.com

https://adamama.org https://siteopia.pl https://goldenebro.pl