Trendy w ogrodzie: rattanowe krzesła na taras

 

Krzesła są podstawowym wyposażeniem każdego ogrodu i balkonu. W sklepach z wyposażeniem outdoorowym znajdziemy ogrom różnorodnych modeli wyprodukowanych z materiałów o zróżnicowanym wykończeniu i właściwościach. Na szczególną uwagę osób poszukujących wysokiej klasy, modnego wyposażenia zasługują krzesła na taras wyplatane z rattanu.

Efektowne krzesła na taras

Aranżując przydomową strefę wypoczynkową, warto czerpać inspiracje z odległych, gorących zakątków globu! To właśnie rajskie tropiki stają się motywem przewodnim w starannie zaprojektowanych ogrodach i zewnętrznych strefach hoteli i lokali gastronomicznych. W Twoją prywatną dżunglę idealnie wpiszą się krzesła na taras wyplatane z egzotycznego rattanu. Lekkie krzesła plecione z egzotycznego surowca są lekkie i wygodne. W ich plecionej, dekoracyjnej formie zaklęty jest urok odległych miejsc kojarzących się z wakacyjnym luzem, słońcem i beztroską. Szczególnie na topie są modele z łączonych materiałów – plecionego siedziska i geometrycznych, metalowych nóg.

Rattanowe, subtelne krzesła doskonale komponują się ze stołami z egzotycznego drewna tekowego. Solidne, ciężkie stoły pięknie się prezentują, a jednocześnie są odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne.

Ekologiczne meble rattanowe Vimine – wybór przyjazny Matce Naturze

Gdzie możesz kupić efektowne, solidne i ekologiczne wyposażenie z rattanu? Na uwagę zasługuje kolekcja marki Vimine dostępna między innymi w sklepie internetowym producenta. Meble rattanowe Vimine wyplatane są w całości ręcznie z rattanu pochodzącego z roślin uprawianych na plantacjach zrównoważonego rozwoju.

 

Dudek@e-oko.com