Fotele rattanowe na taras w stylu boho

 

Styl boho jest hitem w architekturze. Moda na niebanalny stylistyczny miszmasz nie omija ogrodów! Tarasy i balkony zaprojektowane w stylu boho zdominowane są przez jasne kolory, naturalne materiały, etniczne wzory, bujne rośliny i charakterystyczne dekoracje nadające całości przytulnego charakteru.  W aranżacji inspirowanej stylem boho nie może zabraknąć wygodnych mebli. Idealnym wyborem będą fotele rattanowe na taras!

Fotele rattanowe na taras 

Fotele rattanowe na taras pełnią w ogrodzie podwójną funkcję: dekoracyjną i praktyczną. Efektowny, duży, wyplatany mebel wnosi do kompozycji klimat odległych, tropikalnych zakątków. Plecionka o surowym wykończeniu  tworzy z zielenią wyjątkowo zgrany duet. W sklepach z wyposażeniem outdoorowym wysokiej klasy znajdziesz fotele wyplatane w całości z rattanu lub składające się z rattanowego siedziska i metalowych nóg. Wybierając drugą opcję, nadasz kompozycji nowoczesnego rysu.

Dodatki kropką nad „i”

W ogrodzie zaprojektowanym w stylu boho ważne miejsce zajmują dodatki. Fotele rattanowe na taras będą pięknie komponować się z dużymi donicami wyplatanymi z tego samego materiału, dywanem w jasnym kolorze, makramą przywieszoną na wolnej ścianie, łapaczami snów. Dopełnieniem całości będzie niezwykle efektowne palenisko gazowe i lampiony.

Meble rattanowe Vimine – w harmonii z naturą

Zastanawiasz się, gdzie szukać wyjątkowych, starannie wykonanych foteli rattanowych na taras? Inspiracji do stworzenia urokliwej strefy wypoczynkowej w stylu boho  dostarczy Ci Vimine – producent niebanalnych, ekologicznych mebli z rattanu i drewna tekowego.  Meble rattanowe Vimine wykonywane są ręcznie z materiałów pochodzących z plantacji zrównoważonego rozwoju (rattan) oraz recyklingu (drewno).

 

 

Dudek@e-oko.com