Sypialnia pasująca do właściciela

Cały dom powinien odzwierciedlać charakter jego domowników. Sypialnia powinna odzwierciedlać charakter jego mieszkańców. Wszystkie pomieszczenia powinni być z kolei wygodne, funkcjonalne oraz estetyczne.

Sypialnia w mocnych kolorach

Czy sypialnia powinna być pomieszczeniem, gdzie można zaprosić mocne kolory? Są sprzeczne opinie na ten temat. Wiele osób twierdzi, że mocne kolory mogą rozpraszać uwagę, przez co nie będziemy mogli się odpowiednio zrelaksować. W jednej części ta teoria jest prawdziwa. Jeżeli jednak zadbamy o zachowanie równowagi, to ze spokojem będziemy mogli w tym pomieszczeniu zastosować mocne kolory. Dobrą propozycją jest jedna ściana znajdująca się za zagłówkiem łóżka pomalowana na mocny odcień, a reszta w spokojniejszych kolorach. Swoje zamiłowanie do jaśniejszych odcieni można pokazywać także poprzez zastosowanie dopasowanych dodatków do sypialni w takich barwach.

Sypialnia i dobre łóżko

Każda sypialnia musi mieć łóżko! Bez tego mebla nie będzie mowy o odpoczynku. W dowolnej formie, ale łóżko musi znaleźć się zawsze. Należy pamiętać o dobraniu odpowiednich rozmiarów. W przypadku dwóch osób duża część osób wybiera model o wymiarach 160x200cm, aczkolwiek do sypialni małżeństwa pasuje także model 140x200cm. W przypadku dzieci i ograniczonej powierzchni można pomyśleć o łóżku, które ma 90x200cm. Chyba, że mamy do czynienia z dużą sypialnią dzieci, to można tutaj wstawić także model dla dwóch osób, dzięki czemu dziecko będzie miało zapewnioną dużą powierzchnię do spania. 

 

Dudek@e-oko.com

https://emtec-group.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoj-sprzymierzeniec-w-chlodne-dni/ zobacz https://huddled.com.pl/hoker-industrialny-z-oparciem-komfort-i-styl-w-jednym/