Nowoczesny fotel technorattan

Szukając inspiracji na elegancki taras czy balkon warto rozważyć znane i cenione rozwiązania. Fotel technorattan jest meblem chętnie wybieranym – użytkownicy cenią sobie takie rozwiązania przede wszystkim przez wzgląd na trwałość, ale i elegancję. Dzisiaj producenci proponują nam szeroki wybór mebli technorattanowych – jest w czym wybierać!

Dlaczego warto wybrać fotel technorattan?

Wśród licznych mebli ogrodowych to właśnie meble technorattanowe cieszą się największym zainteresowanie. Dlaczego? Komplety technorattanowe to dzisiaj rozbudowane kolekcje, w których znajdziemy nie tylko klasyczne sofy narożne czy fotele, ale też leżanki ogrodowe, fotele wiszące, niewielkie komplety kawowe. Fotel technorattan może stać się podstawą każdej aranżacji i sprawić, że taras czy balkon nabiorą zupełnie innej estetyki.

Fotel technorattan to również gwarancja wysokiej jakości – meble tego typu posiadają aluminiowe, malowane proszkowo stelaże, zabezpieczone przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy. Aluminium, ze względu na swoją niską wagę, pozwala też na zmniejszenie finalnej wagi samego mebla, przez co podnoszenie czy przenoszenie fotela nie sprawia problemów.

Struktura mebla technorattanowego

Jak tworzony jest wierzch mebla technorattanowego? Fotel technorattan posiada strukturę wierzchnią wykonaną z syntetycznej plecionki. Technorattan posiada nieporowatą strukturę, nie chłonie on brudu, jest zabezpieczony przed silnym promieniowaniem słonecznym czy zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Meble technorattanowe możemy zabezpieczać w okresie jesieni i zimy przy pomocy dedykowanych pokrowców ogrodowych – ich regularne stosowanie pozwoli na przedłużenie żywotności naszych mebli ogrodowych czy balkonowych.

Dudek@e-oko.com