Porównywarka ubezpieczeń

Porównywarka ubezpieczeń pomoże nam podjąć decyzję odnośnie zakupu najlepszej polisy. W sieci dostępnych jest kilkanaście takich porównywarek. Która z nich ma najlepszą ofertę i jest naprawdę godna naszego zaufania?

Ważne są opinie klientów, czyli współpraca z mfind.pl

Jeżeli mamy problem z wybraniem najlepszej porównywarki, to pokierujmy się opiniami klientów na popularnym serwisie Opineo. Tam wiele osób poleca mfind.pl, która od pięciu lat pomaga zaoszczędzić duże pieniądze przy wyborze polisy ubezpieczeniowej. Nie tylko pomaga zaoszczędzić duże pieniądze – nawet do 517 zł rocznie. Dzięki specjalnemu programowi partnerskimi mamy również szansę na zarobienie 3000 zł miesięcznie. Wystarczy tylko zarejestrować się poprzez specjalny formularz i polecać produkty ubezpieczeniowe z tą porównywarką. Dokładne instrukcje odnośnie programu partnerskiego znaleźć można w zakładce na stronie porównywarki. 

Ubezpieczenia dla każdego

W 60 sekund porównamy 5 najlepszych firm. Dzięki możliwości skorzystania z tej porównywarki OC AC mamy dostęp do takich firm, jak TUZ Ubezpieczenia, Generali, Link4, Proama, Gothaer, You Can Drive, mtu24.pl, Benefia, AXA Direct i wielu innych. Łącznie mamy dostęp do 76 ofert. Aż 30% taniej możemy zakupić dowolne ubezpieczenia, jeżeli zdecydujemy się na zakup bezpośrednio na tej stronie. Jest to strona, która współpracuje tylko z najlepszymi partnerami ubezpieczeniowymi obecnymi na rynku polskim. W razie ewentualnych pytań mamy możliwość kontaktu z doradcami ubezpieczeniowymi. 

Dudek@e-oko.com