Wózki dziecięce wielofunkcyjne – dlaczego warto?

Rodzice przygotowujący się na przyjście na świat wyczekiwanego dziecka mogą wybierać spośród ogromu dostępnych wózków. Do najpopularniejszych obecnie modeli bez wątpienia zaliczyć możemy wózki 3w1. Dlaczego właśnie one zasługują na szczególną uwagę przyszłych rodziców? Sprawdź!

Nowoczesne wózki dziecięce wielofunkcyjne – inwestycja na lata

Wózki dziecięce wielofunkcyjne łączą w sobie funkcje nosidła, gondoli oraz spacerówki. Nie musisz kupować drogiej gondoli, która posłuży maluszkowi jedynie przez chwilę, a po trzech miesiącach rozglądać się za spacerówką. Kupując jeden produkt, otrzymujesz wózek, który będzie towarzyszył Tobie i dziecku podczas spacerów przez mniej więcej 3 lata.

Podwójna oszczędność

Kupując wózek 3w1, oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale również przestrzeń. Przechowywanie jednego wózka jest znacznie prostsze, niż wygospodarowanie w mieszkaniu miejsca na trzy różne modele. Co więcej, wielofunkcyjne wózki dobrych marek posiadają zazwyczaj lekki stelaż, kompaktowy z wyjmowanymi kółkami. Niewielki wózek bez problemu zmieści się nawet do niewielkiego bagażnika.

Funkcjonalność

Wózki proponowane przez czołowych producentów wyposażone są w szereg dodatków, które umilają codzienne spacery i ułatwiają organizację. Do najbardziej praktycznych dodatków zaliczyć możemy torby zawieszane przy rączce, pojemne kosze na zakupy i akcesoria montowane u podstawy wózka, moskitiery, folie przeciwdeszczowe i uchwyty na kubek.

Design

Wymieniając walory wielofunkcyjnych wózków, nie sposób nie wspomnieć o ich ciekawym wyglądzie. Dostępne w wielu kolorach i fasonach wózki pięknie się prezentują, co z pewnością nie ujdzie uwadze estetów ceniących nie tylko praktyczny, ale również ładnie wykonany sprzęt.

Dudek@e-oko.com