Plafony zewnętrzne i ich rosnąca popularność

Stanowią niezwykle interesującą alternatywę klasycznych lamp, dlatego tez ich popularność systematycznie rośnie. Polacy przywykli do tego, że spotkać je mogą w pomieszczeniach, okazuje się jednak, że królują nie tylko tam. Plafony zewnętrzne są bowiem ciekawym sposobem oświetlenia ogrodu, ganku czy też zadaszonej części balkonu lub tarasu. Dzięki ich pojawieniu się przebywanie na zewnątrz domu stanie się prawdziwą przyjemnością!

 

Wiodący projektanci przygotowali całe mnóstwo interesujących egzemplarzy do wyboru

Wszystko po to, by można było spełnić oczekiwania wymagających klientów, którzy pragną perfekcyjnie dopasować zewnętrzne oświetlenie do ogrodowych mebli czy roślinności. Widać bardzo wyraźnie, że dominują tutaj nowoczesne modele, choć zdarzają się i te przywołujące na myśl styl vintage lub retro.

 

Elegancki egzemplarz z antracytowym wykończeniem spisze się tam, gdzie postawiono na prostotę opartą o geometryczne modele. Wieczorem światło będzie rozpraszało się dzięki niemu w magiczny wręcz sposób na balkonie czy tarasie, pełniąc zarazem funkcję praktyczną i estetyczną.

 

Trwały i funkcjonalny plafon stanowiący mariaż szkła i metalu przypadnie z pewnością do gustu tym wszystkim, którzy lubują się w oryginalnych rozwiązaniach aranżacyjnych. Jego montaż jest łatwy, zaś trwałość godna uwagi. Wszystko wskazuje na to, że plafony zewnętrzne staną się coraz częstszym pomysłem na oświetlenie naszych ogrodów – z korzyścią dla tych wspaniałych przestrzeni!

Dudek@e-oko.com