Oryginalne postacie w rysunku cyfrowym

Rysunek cyfrowy to zupełnie nowa perspektywa, która zapewnia jeszcze lepszy odbiór. Niektóre osoby doskonale czują się w takiej tematyce, tworząc oryginalne postaci za pomocą wyspecjalizowanych programów komputerowych.

Kurs Concept Art projektowanie postaci a nowe umiejętności

Osoby, które dobrze czują się z taką tematyką lub chciałby się przekonać, że dają sobie radę w tym zakresie, powinny zapisać się na kurs Concept Art projektowanie postaci. Dedykowany jest on dla wszystkich osób, które mają już jakąś wiedzę lub chciałby zyskać zupełnie nowe umiejętności, w kierunku character designu. Takie szkolenia pozwalają od podstaw poznać Adobe Photoshop, gdzie można stworzyć oryginalne postacie w nieszablonowych animacjach. To właśnie dzięki niemu będzie można tworzyć takie postacie, które bardzo często spotykane są w grach komputerowych, bajkach, itd. 

Teoria oraz wiedza praktyczna

Dobre kursy Concept Art to minimum teorii połączone z dużą ilością ćwiczeń praktycznych. Tylko dzięki tym ostatnim można zdobyć nowe umiejętności. Szkolenie pozwala poznać różne techniki pracy. Pozwoli to na otrzymanie odpowiedniej wiedzy, którą będzie można zastosować w czasie późniejszym, przy wykonywaniu samodzielnych prac. Kurs pozwala na poznanie najważniejszych narzędzi pod kątem ilustratora. Od samych podstaw, po bardziej zaawansowane narzędzia, które pomagają stworzyć nie tylko człowieka, ale takie postacie animowane, jak anioł, żołnierz, czarownica. Dobrze zorganizowane szkolenie, otwierające przed człowiekiem nowe perspektywy. 

 

Dudek@e-oko.com