Narożnik ogrodowy metalowy – poznaj meble modułowe

Narożnik ogrodowy metalowy to jeden z najchętniej wybieranych mebli do ogrodu i na tarasy – klienci cenią sobie przede wszystkim doskonały wygląd mebla, ale też jego odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Co warto wiedzieć i meblu tego typu?

Narożnik ogrodowy metalowy w konstrukcji modułowej

Modułowy narożnik ogrodowy metalowy to mebel, który idealnie sprawdzi się w strefie wypoczynkowej w ogrodzie. Modułowa konstrukcja oznacza, że narożnik składa się z kilku elementów, które mogą być wykorzystywane również oddzielnie. Niewielkie złączki pozwolą na łączenie i rozłączanie elementów, w zależności od tego, jaka będzie potrzeba. Narożnik to sofa ogrodowa, którą możemy wykorzystywać samodzielnie lub też uzupełnić o wygodne fotele. Możliwości jest wiele! Niebanalny projekt tego mebla sprawia, że rewelacyjnie sprawdza się on zarówno w aranżacjach minimalistycznych czy skandynawskich. Narożnik ogrodowy metalowy warto postawić w cieniu parasola – w ten prosty sposób stworzyć można idealną przestrzeń do relaksu.

Jak zbudowany jest narożnik ogrodowy metalowy?

Jedną z największych zalet mebli takich jak narożnik ogrodowy metalowy jest jego wysoka trwałość – to wynik zastosowania doskonałej jakości materiałów. Konstrukcja narożnika oparta jest na aluminiowym stelażu – dzięki zastosowaniu aluminium mebel jest lekki, co pozwala na jego wygodne przenoszenie czy podnoszenie. Poprzez malowanie proszkowe aluminium zabezpieczono przed działaniem korozji i odkształcaniem. Wierzch mebla pokrywają wygodne poduszki i siedziska tapicerowane tkaninami hydrofobowymi. Materiały takie nie wchłaniają wilgoci, przez co tkanina na długi czas zachowuje doskonały wygląd. Wypełnienie poduszek to pianka tapicerska: elastyczna struktura, która nie odkształca się nawet po wielu latach użytkowania.

 

 

Dudek@e-oko.com