Garnki idealne do naszej kuchni

Codzienne przygotowywanie posiłków wymaga od nas sporego zaangażowania: chcemy, aby posiłki były nie tylko smaczne, ale i wartościowe. W tym celu wybieramy świeże i dobrej jakości produkty spożywcze, kolejno zaś spędzamy długie godziny w kuchni. Czy wiesz, że odpowiednio dobrane garnki mogą nie tylko skrócić czas gotowania, ale i zachować wspaniały smak i wartości odżywcze przygotowywanych potraw?

Jakie powinny być idealne garnki?

Okazuje się, że sprawa nie jest prosta – garnki powinny być nie tylko dopasowane pojemnością do naszych potrzeb, ale również odpowiednio wyważone, odporne na uszkodzenia mechaniczne, zabezpieczone przed korozją, lekkie i poręczne. Wśród olbrzymiej oferty topowych producentów warto zwrócić uwagę na garnki Notodo, które pomogą nam zmienić oblicze naszej kuchni na lepsze i sprawią, że gotowanie stanie się przyjemnością. Jak to możliwe?

Nowoczesne tworzywa w zasięgu ręki!

Innowacyjne komplety garnków Notodo odznaczają się wspaniałym wyglądem, ale i doskonałymi parametrami technicznymi. Wykonane ze stali nierdzewnej 18/10, która zabezpieczona jest przed odkształcaniem, zarysowaniami, korozją. Zastosowanie tego tworzywa pozwala także na mycie garnków w zmywarkach. Dla większej wygody użytkowników garnki wyposażono w poręczne uchwyty, pozwalające na przenoszenie czy podnoszenie garnków wypełnionych gorącymi potrawami  w pełni bezpiecznie. Garnki posiadają również pokrywki ze szkła hartowanego, które szczelnie zamykają naczynia i nie pozwalają na ubytek ciepła. W dnach garnków Notodo umieszczono dyski, które pozwalają na równomierne rozprowadzanie ciepła i lepszą dystrybucję energii. Zastosowanie dysków pozwala na wykorzystywanie garnków na wszystkich rodzajach kuchenek: elektrycznych, gazowych, indukcyjnych, ceramicznych.

Dudek@e-oko.com