Odchudzanie dla opornych

Droga do idealnej, szczupłej sylwetki często jest wyboista. Niestety, mordercze treningi na siłowni, restrykcyjne diety i wyrzeczenia często nie wystarczają, aby zbliżyć się do upragnionego ideału. Wszystkim osobom bezskutecznie walczącym z nadprogramowymi kilogramami z pomocą przychodzi nowoczesna medycyna estetyczna, a dokładniej – urządzenie do modelowania sylwetki Contura. Co warto wiedzieć o innowacyjnej metodzie wyszczuplania ciała? Sprawdź!

Czym jest urządzenie do modelowania sylwetki Contura?

Gabinety medycyny estetycznej oferują szereg zabiegów mających spalić niechciany tłuszcz. Jednym z najbardziej popularnych zabiegów jest kuracja z użyciem maszyny Contura. Urządzenie do modelowania sylwetki Contura jest nieinwazyjnym sprzętem odchudzającym wykorzystującym technologię A.C.E.. Czym z kolei jest rewolucyjna technologia? A.C.E. (czyli Acequire, Control, Extend) zdefiniować można jako  kontrolowane wykorzystanie energii do trwałego niszczenia tkanki tłuszczowej i poprawiania gęstości skóry. Co ważne, cały proces jest bezpieczny i łagodny dla organizmu.

Jak to działa?

Urządzenie Conutura wyposażone jest w specjalną głowicę z elektrodami. Aplikator zasysa między elektrody fałd skóry wraz z tkanką tłuszczową. W efekcie skóra ulega rozciągnięciu, co znacząco poprawia drenaż limfatyczny, poprawia się ukrwienie i mobilizują włókna elastyczne zawarte w skórze. Następnie przez wybrane partie przepływa prąd RF o częstotliwości 1MH oraz seria impulsów HV powodujących elektroporację (IRE) komórek tłuszczowych. W efekcie błona komórek tłuszczowych zostaje trwale uszkodzona i następuje ich obumarcie. Kuracji mogą być poddawane duże obszary (na przykład brzuch czy uda) oraz partie wymagające precyzyjnego działania (na przykład twarz).

Dudek@e-oko.com