Mailing reklamowy Back to school dla restauracji

 

Powrót do szkoły i uczelni to świetny czas dla właścicieli restauracji. Oto kilka pomysłów, jak zwiększyć sprzedaż za pomocą mailingu reklamowego w okresie jesiennym.

Darmowa kawa po godzinach szkolnych

Istnieją dwa dobre sposoby na przyciągnięcie uwagi prawie każdego – darmowe piwo i darmowa kawa. Oferowanie darmowego piwa po godzinach szkolnych byłoby bardzo nietypowym rozwiązaniem. Jednak darmowa kawa jest czymś, z czego bardzo wiele osób skorzysta.

Dostawa jedzenia z rabatem

Studenci uczestniczą również w akcjach związanych z powrotem do szkoły. A jeśli jest jedna rzecz, której student chciałby uniknąć, to przygotowywanie jedzenia. Oferowanie zniżki na dostawę żywności na krótki okres czasu może przyciągnąć wielu nowych i potencjalnie stałych klientów.

Oferuj zniżki tylko dla studentów

W wielu przypadkach, studenci nie są najbogatszą częścią społeczeństwa, delikatnie mówiąc. Studenci często będą szukać marek i firm, które są skłonne dać im zniżki, aby pomóc im zaoszczędzić na przyszłość.

W związku z tym, dobrym pomysłem byłoby rozważenie wdrożenia zniżki tylko dla studentów na jakiś okres, który rozpoczyna się od dni powrotu do szkoły. Taka zniżka zwiększyłaby świadomość Twojej firmy i być może zbudowała trwałe relacje z klientami. Mailing reklamowy możesz nawet połączyć z rabatem na dostawę jedzenia dla podwójnej skuteczności.

Programy lojalnościowe dla restauracji

Znaczna część Twojego biznesu pochodzi od Twoich obecnych klientów. Twoja strategia marketingowa powinna angażować klientów tak, aby wciąż wracali do Twojej restauracji.

Program lojalnościowy dla restauracji nagradza klientów za ponowne wizyty w restauracji. Mailing reklamowy z programem lojalnościowym sprawi, że będzie on bardziej atrakcyjny dla klientów.

Zapewnij dodatkowe punkty za udostępnianie na portalach społecznościowych – Udostępnianie na portalach społecznościowych jest świetne, ponieważ wzmacnia obecność Twojej marki w sieci. Kiedy klienci wystawiają Ci recenzję, zachęć ich do podzielenia się nią na swojej osi czasu, aby ich znajomi również ją zobaczyli. Możesz promować udostępnianie poprzez dostarczanie gratisów takich jak: „Zdobądź 40 punktów za udostępnienie recenzji na platformie”. Pozytywne recenzje działają jako świetny wskaźnik dla ludzi, aby sprawdzić restaurację.

Dudek@e-oko.com

https://artexint.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-i-ogrodowy-sekret-przytulnych-wieczorow-na-swiezym-powietrzu/ https://gazetastonoga.pl/gazowy-ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-wydajnosci-i-stylu/ zobacz