Zdjęcia w nowej odsłonie

Niemal każdy ma w swoim telefonie czy w komputerze setki zdjęć pstrykanych bardzo spontanicznie, kiedy coś nam się spodoba. Kiedy poczujemy, że ten obiekt warto uwiecznić. Albo – że tę chwilę warto zachować na zawsze. Pośród tych wszystkich zdjęć zawsze znajdą się te wartościowe pod względem emocjonalnym albo estetycznym. Wiele osób fotografuje nie tylko wydarzenia ze swojego życia, ale też krajobrazy, elementy natury, mikro i makrokosmos niezwykłości.

Żeby czas płynął inaczej

Na cewe.pl przekonamy się, że istnieją sposoby na to, żeby połączyć czas i obraz. Pomogą w tym efektowne fotokalendarze. Mogą one mieć naprawdę interesującą formę. Czas popłynie zupełnie inaczej, kiedy wypełnimy go dobrymi wspomnieniami. Nawet obowiązki i terminy staną się odrobinę milsze, kiedy umieścimy je koło pięknych wspomnień. Umożliwią to m.in. terminarze biurkowe z wybranymi przez nas zdjęciami.

Czas popłynie też inaczej, kiedy zdecydujemy się przeżywać go zgodnie z kalendarzem adwentowym od Cewe. To nawiązanie do tradycji, które można wykorzystać na przykład jako prezent dla kochanej osoby. Kalendarz składa się z dużego zdjęcia tytułowego i z malutkich drzwiczek, za którymi kryją się mniejsze zdjęcia. Każda fotografia odsłania się niczym uroczy prezencik. Kalendarz adwentowy to idealny prezent bożonarodzeniowy.

Żeby wysłać pozdrowienia

Wyjątkowe zdjęcia można też zamienić w kartki, które wyślemy z pozdrowieniami, z życzeniami lub całkiem bez powodu. Kiedy poczujemy, że chcemy przekazać komuś dobre emocje. Cewe proponuje fotokartki z nagranym filmem video. Możemy nie tylko zapisać wspomnienia, ale również je nagrać. Dostępne są też fotokartki z uszlachetnieniem, z efektem połysku i wypukłości. Tak ofiarowane pozdrowienia okażą się najwspanialszym prezentem.

Dudek@e-oko.com