Zdjęcia na pamiątkę

Fotobudka to coraz częściej wybierany gadżet. Nie dziwi nas taki obrót sprawy, bo faktycznie, robienie śmiesznych zdjęć podczas imprez okolicznościowych, daje dużo radości i zabawy, a na dodatek później mamy wszystko udokumentowane na zdjęciach.

Różne zdjęcia

W zależności od rodzaju, fotobudka może generować pojedyncze zdjęcia lub takie, ktaóre drukuje się w formie pasków z odpowiednią ramką. Niektóre fotobudki generują nawet zdjęcia w formie pocztówki. Przed podjęciem decyzji zdecydowanie warto najpierw poznać szczegóły co do danej fotobudki. Nie bójmy się więc pytać, jakie formaty zdjęć otrzymamy, jakie kolory ramek itp. Zwykle na rynku znajdziemy zdjęcia w formie standardowych pasków o wymiarach 5x15cm. Zdjęcia-pocztówki dostępne są w formatach 10x15cm. Możemy też drukować duże zdjęcia w formacie 15x20cm. To na co należy na pewno zwrócić uwagę podczas podejmowania decyzji, to by fotobudka (drukarka) generowała cięte zdjęcia na paski. W wielu modelach, gdzie zastosowano typowe drukarki atramentowej, konieczne jest samodzielne przecięcie zdjęć, a to tylko niepotrzebnie zajmuje czas obsłudze fotobudki i powoduje kolejkę. Nie bez znaczenia jest też różny rodzaj zdjęć: matowe, błyszczące.

Fotobudka z tłem

Wśród różnorodnych modeli fotobudek znajdziemy też takie, które oferują nam różne tła do robienia zdjęć. Tło to nic innego, jak śmieszne fototapety znajdujące się za plecami. Ten rodzaj fotobudki pozwala obserwować sesję innych uczestników zabawy. Firmy udostępniające fotobudki zwykle oferuję jedno lub dwa różne tła do wyboru. Starajmy się więc szukać firm, które mają szeroką ofertę zawierającą przynajmniej kilkanaście różnych wzorów do wyboru. Takie rozwiązanie daje możliwość dopasowania zdjęć do motywu przewodniego wesela. Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka – https://smove.pl/.

Zewnętrzna obsługa

Fobudki są bardzo prostymi w obsłudze urządzeniami, które z pewnością bez problemu obsłuży każda osoba, jednak mimo to warto, aby przez cały czas trwania wesela, przy budce czuwał animator. Dlaczego to takie ważne? Po pierwsze dlatego, że dobry animator nie tylko bardzo sprawnie rozłoży nam fotobudkę, ale też zadba o to, aby każdy z gości świetnie się bawił podczas robienia sobie śmiesznych zdjęć. Warto również, aby prosił gości o wklejenie jednej kopii zdjęcia do albumu. Co więcej, animator może też poprosić każdą z par robiących sobie zdjęcia o wklejenie jednego z nich do księgi gości lub księgi życzeń. Dzięki temu młoda para będzie mieć super prezent i uwiecznione fantastyczne chwile podczas zabawy zaproszonych gości.

Dudek@e-oko.com