Zatrzymaj młodość na dłużej

Upływający czas odciska piętno na naszych twarzach. Już po 25 roku życia możemy zauważyć drobne mankamenty, których z czasem będzie systematycznie przybywać. Wiek daje o sobie znać nie tylko w postaci zmarszczek, ale również opadającego owalu. Zwiotczenie skóry i utrata jej gęstości sprawia, że cera traci świeżość, a rysy ostrość. Czy musimy bezczynnie patrzeć, jak nasza twarz coraz bardziej się zmienia? Niekoniecznie!

Wolumetria – wypowiedz wojnę starzeniu

Nieocenioną bronią w walce z upływającym czasem jest medycyna estetyczna. Wśród ogromu nowoczesnych zabiegów, które oferują renomowane gabinety medycyny estetycznej, szczególnym zainteresowaniem cieszą się kuracje anti-aging. Kobiety i mężczyźni pragnący odjąć sobie kilku lub kilkunastu lat chętnie poddają się zabiegowi wolumetrii. Co kryje się pod tą nazwą?

Wolumetria polega na umieszczeniu pod skórą specjalnego wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego oraz matrycy żelowej, która tworzy „rusztowanie” modelujące twarz. Wstrzyknięty preparat nie tylko nadaje twarzy pożądany kształt, ale również pobudza produkcję kolagenu, zwiększa gęstość skóry, przywraca jej nawilżenie i sprężystość.

Skutecznie, szybko, bez bólu

Nowoczesny zabieg wolumetryczny zapewnia długotrwałe efekty. Co ważne, decydując się na zabieg, nie musisz obawiać się o żadne skutki uboczne. Umieszczany w głębokich warstwach skóry wypełniacz składa się z naturalnych i nieuczulających substancji, które nie wywołują niepożądanych reakcji uczuleniowych. Wizyta w gabinecie lekarskim trwa zaledwie pół godziny. Zabieg nie wymaga rezygnacji z codziennych zajęć i nie wywołuje skutków ubocznych. Więcej praktycznej informacji na temat wolumetrii znajdziesz na stronie filine.pl.

 

 

 

Dudek@e-oko.com