Wystrój, który przyciągnie klientów

O wejściu klienta do naszej restauracji czy kawiarni często decyduje impuls – pierwsze wrażenie, jakie robi na nim dane miejsce. Warto więc zadbać nie tylko o wnętrze lokalu, ale również o jego zewnętrzną część. Stylowy ogródek wychodzący na ulicę skutecznie przyciągnie gości, dla których wypicie kawy w pięknym otoczeniu będzie czystą przyjemnością.

Przede wszystkim – komfort

Aby klienci poczuli się u nas jak w domu, niezbędne jest zapewnienie im wygody. Meble ogrodowe Oltre sprawdzą się tutaj doskonale – technorattanowe modele są niekwestionowanym hitem wśród wyposażenia outdoorowego. Solidna, odporna plecionka zdaje egzamin nawet poza sezonem letnim, kiedy pogoda nie dopisuje. Odporność na warunki atmosferyczne i niezawodność materiału połączone z nowoczesnym designem sprawiają, że meble ogrodowe z syntetycznego rattanu są funkcjonalnym i stylowym wyborem, dodającym przestrzeni smaku. W przypadku małych tarasów lub ograniczonych metrażowo ogródków, ciekawym rozwiązaniem jest rezygnacja ze standardowych foteli czy sof na rzecz designerskich huśtawek albo leżaków.

Stwórz nastrój

Kiedy baza naszego ogródka jest gotowa, pora pomyśleć o dodatkach, które spoją całą wizję i nadadzą jej pożądanego kształtu. Nic nie zrobi tego lepiej, niż odpowiednie dekoracje! Do wykreowania przytulnego i ciepłego zakątka nie trzeba wiele. Żywe kwiaty na każdym stoliku, stylowe serwetniki i duża ilość świec to podstawa. Zrezygnuj z rażących kolorów i wzorzystych materiałów – zdecydowanie lepiej postawić na jasne i czyste barwy w naturalnej tonacji. Ciekawy efekt uzyskamy, kiedy stworzymy nad głowami klientów świetle girlandy z lampek typu cotton ballas. Aby goście naprawdę poczuli się u nas jak w domu, warto zainwestować w porządne koce i poduszki, które umilą czas podczas chłodniejszych wieczorów.

Dudek@e-oko.com

https://corralesartists.org/czy-okragly-dywan-zewnetrzny-to-dobre-rozwiazanie-na-taras/ https://mainejug.org https://handbagmonster.com