Wróżka na sms – Współczesna formuła wróżbiarstwa.

Wróżbiarstwo przeszłą wielką ewolucje od czasów kiedy kojarzone było z starszą nieco ekscentryczną panią z towarzyszącym jej kotem oraz szklaną kulą. Współczesna wróżka to profesjonalna, doskonale wykształcona osoba, która korzysta z najnowszych zdobyczy techniki.

 

Wróżbiarstwo dziś

Wróżka na sms to nowa formuła wróżbiarstwa, która zdobywa coraz więcej zwolenników. Tradycyjne chodzenie do wróżki na indywidualne wizyty jest przede wszystkim kosztowne. Jednorazowa wizyta kosztuje tutaj nawet kilkaset złotych. Tymczasem skorzystanie z usług wróżki przez telefon, za pomocą sms lub Internetu oznacza wydatek zaledwie kilku, ewentualnie kilkunastu złotych. Jednocześnie poziom samej usługi, profesjonalizm i efekt w postaci porady, wróżby, czy wykonany tarot tygodniowy nie różni się właściwie niczym od tego przy tradycyjnej wizycie.

 

Wykorzystywanie najnowszych środków komunikacji pozwala osobom wykonującym zawód wróżek radykalnie poszerzyć bazę potencjalnych klientów. Ponadto ta forma wizyty u wróżki zapewnia klientowi absolutną anonimowość. Efektem tego już półtora miliona Polaków korzysta z tej formy wróżenia. Osoby zatrudnione na stanowisko wróżki zazwyczaj przechodzą kompleksowe szkolenie, a przy zatrudnieniu wymaga się od nich dyplomu wyższej uczelni z wskazaniem na wykształcenie psychologiczne.

Dudek@e-oko.com

https://www.gama-sklep.com.pl/a/275-komplet-mebli-lazienkowych https://naropa2016.org/oznaczenia-robot-drogowych/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/249-meble-kuchenne-stojace