Wieszak na rowery? Czemu nie!

Cóż, czasami zdarza się, że musimy zamieszkać w naprawdę małym mieszkaniu. I wtedy pojawia się problem. Musimy zamieszkać na niewielkiej przestrzeni i jednocześnie – upakować wszystkie nasze graty. Czasami są to ubrania, czasami książki. A czasami, są to po prostu… rowery. No właśnie, jak je spakować, by zaoszczędzić miejsce?

Wieszak na rowery – idealne rozwiązanie!

Jeśli masz rower, to nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko… przymocować go do ściany. Tak, tylko takie rozwiązanie Ci pozostaje. Nie masz możliwości, by swój pojazd usadowić w środku swojego pokoju. Jeśli więc chcesz myśleć o jego przechowaniu, to najlepiej tuż przy ścianie. Wtedy przynajmniej zaoszczędzisz trochę miejsca.

Wieszaki na rowery, są do tego celu stworzone. Można je dosyć łatwo umiejscowić na ścianie i za ich pomocą umocować przy niej rowery. W ofercie różnych sklepów, znajdziemy zarówno wieszaki na jeden, jak też na kilka rowerów. To drugie rozwiązanie przyda się szczególnie wtedy, jeśli również inne osoby posiadają podobne pojazdy. Wtedy łatwo i sprawnie można wszystko spakować w jednym miejscu.

Oszczędność miejsca i wygoda

Wieszak na rowery, to idealne rozwiązanie, by zaoszczędzić sporo miejsca w Twoim domu. Wyobraź sobie sytuację, w której musisz zostawić swój jednoślad na środku mieszkania. Wtedy wszyscy zwyczajnie się o niego potkną. Po co to robić. Można przecież wykorzystać ściany. Najlepiej, jeśli będą to ściany w przedpokoju…

Wykorzystując ściany, możesz z łatwością równie dobrze pozostawić rowery na wieszaku, bądź też zdjąć je z niego. Ponadto, wieszak na rowery jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Umiejscawiając na nim jednoślad, mamy pewność, że nasz rower będzie wręcz idealnie przylegał do powierzchni ściany. Koniec z zabrudzeniami, wystającymi elementami i tym podobnymi kłopotami.

Zapraszasz znajomych? Nie ma problemu!

Masz znajomych rowerzystów i chcesz, by po ciężkiej trasie spędzili oni u Ciebie trochę czasu? Bez obaw! Twój wieszak na rowery, może pomieścić nawet trzy takie jednoślady. Oczywiście wszystko zależy od zakupionego wieszaka. Na rynku można znaleźć zarówno modele na jeden rower, jak też na kilka. Oczywiście będą się one od siebie różniły wytrzymałością i maksymalnym obciążeniem.

Dzięki wieszakom, znika konieczność przechowywania Waszych jednośladów „byle gdzie”. Wystarczy, że po prostu zostaną one przymocowane do ściany. Montaż takich wieszaków wcale nie należy do zbyt trudnych. Wystarczy wiertarka i kilka wkrętów. Po chwili, w naszym domu pojawi się nowy i funkcjonalny gadżet.

Artykuł powstał dzięki materiałom udostępnionym przez Calus-P

Dudek@e-oko.com

Nowoczesna łazienka https://www.gama-sklep.com.pl/a/543-nowoczesna-biala-kuchnia-z-drewnianym-blatem https://datoura.org/urzadzenia-brd-najwazniejsze-informacje/