W tym sezonie postaw na technorattan!

Meble (i nie tylko), na które warto się zdecydować w tym sezonie ogrodowym? Na pewno technorattanowe! Świetne zresztą nie tylko na zewnątrz, ale coraz częściej też wybierane do pomieszczeń. Dlaczego technorattanowe meble i dodatki (donice, pojemniki, koszyczki, skrzynie, baldachimy) zdobywają nasze serca i nasze ogrody (oraz wiele innych stref)? Łączą w sobie niesamowitą funkcjonalność, solidność oraz walory estetyczne. Proponowane obecnie przedmioty z technorattanu cechują się także dużą różnorodnością stylistyczną, wiec bez trudu dopasujemy je do kreowanego przez nas miejsca. Do rodzinnego tarasu pełnego słońca. Do biura otwartego na rozległy balkon stanowiący strefę spotkań i wypoczynku. Do eleganckiej poczekalni czy holu wprowadzającego do gabinetów. Do kawiarni czy restauracji na świeżym powietrzu.

Meble technorattanowe na taras, na werandę, do altanki

W tym sezonie warto postawić na technorattanowe cudeńka do ogrodu. Na eleganckie zestawy wypoczynkowe (na przykład całe w śnieżnej bieli), na designerskie stoły i stoliki, na efektowne donice, w których każda roślina zyska szczególną oprawę. Meble z technorattanu to doskonały wybór na każdy taras, na werandę, do altanki czy do domku ogrodowego. Nie będziemy żałować tego zakupu!

Technorattanowe meble do hotelu

Technorattanowe zestawy oraz pojedyncze przedmioty to także meble do hotelu, korzy docenią goście wszelkich kurortów, pensjonatów czy domów wypoczynkowych. Są idealne do hotelowej strefy spa. Sprawdzą się w roli mebli wystawionych na hotelowych balkonach, przeznaczonych dla indywidualnych gości lub jako meble ustawiane na hotelowym tarasie restauracyjnym lub w eleganckim holu.

Technorattanowe meble do przestrzeni biznesowych

Meble z technorattanu nadają jako udoskonalenie nie tylko prywatnych ogrodów, ale także jako uatrakcyjnienie firmowych stref zewnętrznych. Wyobraźmy sobie rozległy taras, na który można wyjść prosto z biura, żeby popracować przez chwilę na świeżym powietrzu. Technorattanowy zestaw wypoczynkowy okaże się w takim miejscu niezastąpiony.

Dudek@e-oko.com