W poszukiwaniu nowych ścieżek edukacji

Nowoczesne metody nauczania zawitały kilka lat temu również do Polski – możemy uczyć się bez wychodzenia z domu. Okazało się to dobrą alternatywą w czasach, kiedy szkolenia oferowane były głównie przez firmy prywatne. Ceny za szkolenia często przyprawiały o ból głowy. Szkolenia online wydają się być dobrym rozwiązaniem, kiedy szukamy produktów wysokiej jakości, a jednocześnie niedrogich. Co warto o nich wiedzieć?

Szkolenia w sieci – jaki będzie najlepszy program do projektowania ogrodów?

Szkolenia online powstały na bazie serwisów udostępnianych studentom na uczelniach. Takie platformy służyły przede wszystkim do dzielenia się materiałami naukowymi, kontaktu z wykładowcami. Ważne jest również to, że platformy takie były zamknięte dla osób z zewnątrz – każdy student dostawał swój login i hasło i na tej podstawie mógł logować się do panelu. Dzisiaj platformy e-learningowe takie jak cgwisdom.pl oferują swoje usługi każdemu, kto pragnie poszerzać swoją wiedzę. Na platformach znajdziemy nie tylko szeroki wybór kursów dla osób początkujących i średniozaawansowanych, ale również strefę wiedzy, w której twórcy kursów udzielają przydatnych wskazówek jaki program okaże się najlepszy do projektowania ogrodów. Warto wspomnieć, że kursy tworzone są w języku polskim. Oznacza to, że ich zrozumienie nie będzie żadnym wyzwaniem.

Przydatne informacje dla użytkowników platform

Aby móc kupować materiały umieszczane na platformach e-learningowych konieczne jest zarejestrowanie się jako użytkownik. Kupowanie interesujących produktów polega na dodawaniu ich do wirtualnego koszyka. W momencie opłacenia należności i zaksięgowania wpłaty kurs zostaje automatycznie przypisany do naszego konta. Użytkownicy platform mają do dyspozycji szkolenia w naprawdę niskich cenach – dzięki temu możliwe jest poczynienie sporych oszczędności. Druga zaleta to oczywiście oszczędność naszego czasu – nie musimy nigdzie dojeżdżać, tracić czasu.

Dudek@e-oko.com