VOBRO na specjalne okazje

Urodziny, imieniny, jubileusze i rocznice to specjalne okazje, podczas których możemy wyrazić naszą wdzięczność i pokazać pamięć o jubilatach i solenizantach. Słodkie upominki, kwiaty i inne prezenty są miłym gestem, które podarowane ze szczerego serca wzbudzą u obdarowywanych osób szeroki uśmiech i wzruszenie. VOBRO na specjalne okazje przygotowało bogatą ofertę produktów, które sprostają wymaganiom zarówno najmłodszych, jak i starszych smakoszy słodkości.
Zakłady Produkcji Cukierniczej VOBRO to firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Każdego dnia dostarcza wysokiej jakości wyroby cukiernicze wyróżniające się doskonałym smakiem, precyzją wykonania i estetyką zdobień. Produkty takie jak bomboniery, batony, czekoladki czy praliny zdobyły uznanie nie tylko wśród polskich, ale także wśród zagranicznych konsumentów. Dzięki zachowaniu tradycyjnych receptur oraz wykorzystaniu wysokiej jakości surowców, produkty marki VOBRO cieszą się rosnącą popularnością i uznaniem wśród klientów. Przedsiębiorstwo dynamicznie się rozwija, poszerza swoją ofertę oraz dostarcza na rynek innowacyjne wyroby cukiernicze. Zakład od początku swojego istnienia działa w Brodnicy- niewielkim miasteczku położonym w województwie kujawsko- pomorskim. Firma stale rozbudowuje linie produkcyjne, zatrudnia doświadczonych fachowców w zakresie cukiernictwa, rozwija krajową i międzynarodową dystrybucję oraz dokonali systemy magazynowania swoich wyrobów. Surowce do produkcji bombonier, pralin, galaretek i batonów są sprowadzane m.in. ze Szwecji, Niemiec, Belgii, Włoch i Słowacji. W trosce o wysoką jakość swoich produktów brodnicki wytwórca słodkości wdrożył także system ISO 22000 i spełnia standard IFS. Klienci w ofercie VOBRO mogą znaleźć obecnie praliny, bomboniery, galaretki i ciastka, które sprawdzą się doskonale nie tylko jako słodki dodatek do ulubionej kawy, ale także jako oryginalny podarunek dla naszych najbliższych.
Dużymi krokami zbliża się Dzień Babci i Dzień Dziadka, które będziemy obchodzić w drugiej połowie stycznia. Z tej okazji VOBRO przygotowało dla swoich klientów szeroką ofertę produktów, które świetnie sprawdzą się jako słodki upominek, miły gest oraz wyraz naszej wdzięczności za troskę, uwagę i miłość naszej babci i dziadka. Na szczególną uwagę zasługuje różnorodność oferty pod względem poziomów cenowych, ilości marek oraz elementów graficznych związanych z daną okazją. VOBRO od lat dostarcza na rynek produkty o charakterze prezentowym takie jak np. praliny Frutti di Mare. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, brodnicki producent rozwija swoje kluczowe marki- wprowadza nowe formy podania wyrobów, dokonuje zmiany ich szaty graficznej oraz wprowadza innowacyjne na skalę krajową produkty. VOBRO stawia na pierwszym miejscu wymagania swoich klientów. Nic więc dziwnego, że firma cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród najmłodszych i starszych łasuchów. Vobrowskie wyroby sprawdzą się doskonale zarówno jako prezent, jak i codzienny przysmak.
O markę VOBRO i jej wyroby zapytaliśmy Tomasza Kuca, dyrektora marketingu w brodnickiej firmie wytwarzającej produkty cukiernicze. „VOBRO to marka bardzo mocno zakorzeniona w segmencie bombonier – produktów idealnie wpisujących się w rolę słodkiego prezentu na wszelkiego rodzaju okazje kalendarzowe, w tym Dzień Babci i Dzień Dziadka. Dzięki wypracowanemu przez lata doświadczeniu, jakie VOBRO dostarcza w zakresie ofert okazjonalnych trudno wyobrazić sobie pracę sklepów detalicznych bez oferty okazjonalnej produktów firmy VOBRO.”
Czego możemy spodziewać się w ofercie VOBRO z okazji zbliżających się Dni Babci i Dziadka? „W najnowszej ofercie związanej z Dniem Babci oraz Dniem Dziadka VOBRO zastosuje nakładki dedykowane okazji umieszczane na standardowym produkcie. W nowej ofercie zwraca jednak uwagę bardzo duża różnorodność pod względem ilości marek oraz poziomu cenowego produktów. W części produktów głównie z niższym poziomem cenowym, zastosowany został podział, głównie poprzez element graficzny na produkt dedykowany oddzielnie babci i produkt dedykowany oddzielnie dziadkowi. Dodatkowym elementem wzmacniającym ofertę VOBRO na najbliższy Dzień Babci i Dzień Dziadka są produkty pakowane jako prezent (Frutti di Mare 180g oraz Cherry Passion 138g) oraz produkty, których kształty opakowań pozwalają stosować produkt jako zamiennik dla kwiatów (Cherry Roses 90g, Best Wishes 75g oraz Dolce Rosa 90g).”
Firma VOBRO naszym najbliższym szczególnie poleca wyroby takie jak: Frutti di Mare 175g, Cherry Paradise 105g, Delissimo 175g , Advocate 180g, Primavera 209g, Love&Cherry 290g i Excellent Pralines 330g. Produkty różnią się od siebie nie tylko ceną, ale także prezentowym opakowaniem nawiązującym motywem do Dnia Babci i Dnia Dziadka.
Nieważne, czy nasi najbliżsi otrzymają od nas bukiet kwiatów, ulubione słodycze czy też kolorową laurkę. Najważniejsze są pamięć i szczere intencje. Wtedy każdy prezent i miłe słowo spowodują to, że na twarzach naszych najbliższych pojawi się szeroki uśmiech i wzruszenie.

Dudek@e-oko.com

https://corralesartists.org/czy-okragly-dywan-zewnetrzny-to-dobre-rozwiazanie-na-taras/ https://carnivorous-plants.pl https://bannedcd.org