Urządzamy kuchnię w bloku!

Niewielkie kuchnie blokowe są zazwyczaj wyzwaniem, zarówno dla samych lokatorów, jak i dekoratorów wnętrz. Na szczęście obecnie mamy wiele możliwości związanych z aranżacją pomieszczenia. Ułatwiają to przede wszystkim liczne firmy oferujące meble kuchenne na wymiar. Jak poradzić sobie z wyzwaniem urządzania kuchni w bloku?

Kuchnia niewielka, ale funkcjonalna!

Z pewnością pierwszym krokiem musi być wymierzenie pomieszczenia i określenie, jakie konkretnie rozwiązania będą dla nas najważniejsze. Poza lodówką i kuchenką konieczne jest znalezienie miejsca na zlewozmywak. Jeśli nie mamy innych wymagań okazuje się, że miejsca jest naprawdę wiele. Wybierając konkretne meble do kuchni sprawdzajmy to, z jakich materiałów są tworzone oraz czy zewnętrzny laminat jest odporny na wnikanie wilgoci, brudu. Starajmy się także wykorzystać jak największą ilość wolnego miejsca. Niewielkie wnęki pomiędzy kolejnymi półkami mogą zostać wykorzystane jako wysuwane półki na przyprawy czy butelki z wodą, miejsce na butelki wina – opcji jest wiele.
Pragnąc nadać kuchni eleganckiego wystroju możemy pomyśleć o pięknych, szklanych gablotach, w których swoje miejsce znajdzie zastawa stołowa, dzbanki.

Eleganckie, drewniane regały znajdziemy w topowych sklepach z meblami z drewna litego. Jednym z nich bez wątpienia jest sklepie notodo.pl

Dudek@e-oko.com

https://sitenegaar.com/bezpieczenstwo-informacji/ https://opentstreetmap.org/category/dom-i-wnetrze/ https://beesafe.pl/porady/przeglad-auta-z-gazem/