Urodziny dla całej klasy!

Dzisiaj coraz więcej rodziców decyduje się nie ograniczać swoim pociechom liczby osób, które ta chce zaprosić na swoje urodziny. Wychodzimy bowiem z założenia, że rozwijanie kontaktów interpersonalnych jest teraz bardzo ważne. Gdzie jednak możemy ciekawie zorganizować takie urodziny dla większej ilości osób?

Na łonie natury

Przede wszystkim pomyślny najpierw o wielu stadninach – one często mają w swojej ofercie urodziny dla szkół. Jeśli tylko nasza pociecha lubi kontakt ze zwierzętami i z naturą, to może to być świetny pomysł. Często na takich urodzinach jest ognisko, jazda bryczką czy wozem i oczywiście na koniu.

Inną ciekawą możliwością są urodziny dla szkół w takich obiektach jak ogrody botaniczne, palmiarnie, ogrody zoologiczne, pasieki itp. Wbrew pozorom takie zajęcia są często świetnie prowadzone.

W świecie baśni, fantasy, książki, gry

Jak świetnie każdy wie, dzisiaj wiele książek, filmów i gier kreuje specyficzne światy i rzeczywistości, które pobudzają wyobraźnię nie tylko młodych osób, lecz również dorosłych. Właśnie wśród starszych osób bardzo popularne są teraz spotkania, na które zakłada się stroje z danej epoki i na chwilę zmienia się w kogoś innego.

Takie trendy obserwuje się również wśród młodszych osób. Urodziny dla szkół w formie lekcji eliksirów z Harry’ ego Pottera, czy też nauka łucznictwa z Meridą Waleczną będą z pewnością świetnym pomysłem na spędzenie urodzin.

W świecie sportu i konkurów

Oczywiście bardzo dobrym pomysłem są także przeróżne zawody sportowe. Najpopularniejsze sporty to oczywiście piłka nożna, koszykówka czy siatkówka np. plażowa. Można jednak także pomyśleć nad tym,aby dzieci wypróbowały coś, czego normalnie nie ma jak spróbować. Może to być np. hokej czy wycieczka na żagle.

Przy organizacji urodzin dla szkół świetnie sprawdzają się także przeróżne konkursy wokalne, taneczne czy też pokazy mody. Są one szczególnie atrakcyjne dla dzieci, jeśli nawiązują do jakichś znanych telewizyjnych show, jak np. do „X Factor”.

Warsztaty

Ciekawym pomysłem jest także organizacja urodzin dla szkół w formie warsztatów. Najbardziej popularne rozwiązanie to oczywiście warsztaty z dziedzin artystycznych takich jak np. tańca czy śpiewu. Warto jednak pomyśleć też nad organizacją bardziej oryginalnych warsztatów.

Wśród takich ciekawszych pomysłów można wymienić chociażby naukę szermierki, łucznictwa, ceramiki, wypiekania chleba i wielu innych. Tu możliwości jest bardzo dużo – warto zapytać się swojej pociechy, czego by chciała spróbować w życiu!

Artykuł powstał we współpracy z Uniwersytetem Rozwoju

Dudek@e-oko.com

https://wingate.biz/certyfikat-iso-9001-co-nalezy-o-nim-wiedziec/ https://beesafe.pl/porady/najpopularniejsze-marki-samochodow-w-polsce/ http://tmfportal.org/kask-do-jazdy-konnej-zadbaj-o-swoje-bezpieczenstwo/