Uroda technorattanu

Meble technorattanowe cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego. Wyglądają nad wyraz elegancko i atrakcyjnie. Przy tym są bardzo praktyczne. Charakteryzują się też wygodą i doskonale sprawdzą się w każdej przestrzeni. Producenci proponują nam meble ogrodowe z technorattanu w różnej kolorystyce i stylistyce. Znajdziemy zarówno klasycznie prezentujące się meble jak i te oparte na awangardowym wzornictwie.

Zestawy mebli technorattanowych

Gotowe zestawy mebli z technorattanu wystarczy ustawić na tarasie czy patio – i już mamy drugi salon na zewnątrz domu. Przedmioty te wyglądają tak dystyngowanie, że dorównują elegancją salonowym kompletom wypoczynkowym.

Zestawy mebli z technorattanu ozdobią rewelacyjnie każdą przestrzeń, bez względu na charakter ogrodowej stylizacji. W ogrodzie rustykalnym meble te staną się poniekąd częścią naturalnego otoczenia roślinnego. Technorattanowe sploty bowiem naśladują te naturalne, meble sprawiają wrażenie, jakby zrobiono je z wikliny. Zwłaszcza jeśli mają brązowy czy kremowy kolor i klasyczny design. To również doskonałe meble ogrodowe na patio.

W nowocześnie pomyślanej przestrzeni ogrodowej rewelacyjnie wyglądać będą zestawy mebli technorattanowych oparte na minimalistycznych rozwiązaniach formalnych. Wprowadzą one do naszych ogrodów piękno trochę we włoskim stylu – prostym, nonszalanckim i wyrafinowanym.

Pomysłowe meble technorattanowe

Oprócz gotowych zestawów mebli z technorattanu warto zainwestować też w pojedynczy fotel czy szezlong, który przyda się na przykład podczas samotnego wypoczynku na tarasie.

Można też dobrać kilka pomysłowych mebli wykonanych z technorattanu, które z zestawem stworzą wybitnie udaną całość. Wiszący fotel to obowiązkowy mebel z technorattanu. Cudowny do siedzenia i bujania, także w chmurach. Do tego wygodna leżanka z technorattanu albo hamak – rzeczy sprzyjające leniuchowaniu.

Dudek@e-oko.com