Trwałe paznokcie na kilka tygodni

Przed wyjazdem na urlop lub po prostu wtedy, kiedy chcemy mieć sprawę manicure i pedicure rozwiązaną na przynajmniej trzy tygodnie, najlepiej udać się do gabinetu kosmetyczki, która zajmie się tym zawodowo. Za trwałość pięknych paznokci zarówno a stopach, jak i dłoniach odpowiada nałożony na nie żel utrwalony lampą UV.

Mocna i estetyczna płyta

Żel można nałożyć zarówno na dłonie jak i na stopy. Wystarczy tylko wpisać do wyszukiwarki w sieci frazę: manicure pedicure warszawa i wyszukać odpowiednie miejsce w swoim mieście. Najlepiej, by osoba, która się tym zajmuje posiadała odpowiednie doświadczenie, ponieważ wtedy nie tylko paznokcie będą trwalej i staranniej wykonane, ale również idealnie zostanie dobrana ich długość oraz kształt.

Po opiłowaniu płytki, zostaje ona odtłuszczona specjalnym preparatem, zaś po tym nakłada się profesjonalny żel, za pomocą którego można także przedłużyć płytkę.

Dłonie i stopy

W zależności od tego, jak szybko rosną nam paznokcie, taki manicure i pedicure wykonany w Warszawie lub dowolnym mieście, gdzie proponuje się tego typu usługi, sprawia, że o pielęgnacji paznokci można zapomnieć na cały urlop. Dodatkowo nie będą się one łamały.

W miarę upływu czasu, kiedy paznokcie będą odrastać, ich uzupełnienie w salonie będzie się już wiązać z mniejszym kosztem oraz krótszym czasem zabiegu. Warto znaleźć idealną kosmetyczkę dla siebie i stale korzystać z jej usług. Można na przykład przejrzeć prasę lokalną, szukając ogłoszenia pod tytułem: manicure pedicure warszawa.

Czas na zmianę

Kiedy kosmetyczka nałoży na nasze dłonie i stopy żel o barwie mlecznej, można je bez problemu malować kolorowymi lakierami,kiedy tylko przyjdzie mam ochota na zmiany. Warto jednak pamiętać, by zmywać taki lakier zmywaczem bez acetonu.

Gdy znudzą nam się paznokcie żelowe, nie wolno ich zdejmować samodzielnie. Kosmetyczka zrobi to profesjonalnie i wykona kolejny manicure i pedicure, jeżeli tylko wyrazimy taką chęć, ponieważ to naprawdę niesamowita wygoda i komfort na wiele dni a nawet tygodni.

Tekst powsta we współpracy z Instytutem zdrowia i urody Medica SPA

Tags

Dudek@e-oko.com