Szkło bezpieczne – gwarancja komfortu i pewności

Wymieniając okna lub budując dom, nie pozwól sobie na nieprzemyślane rozwiązania i przypadkowe decyzje. Solidne okna nie tylko izolują Ciebie i domowników od zewnętrznego świata, zapewniają ciepło i wentylację. Stolarka okienna w dużej mierze wpływa na bezpieczeństwo wszystkich domowników. Jakie okna wybrać, żeby zredukować ryzyko włamania do minimum?

Technologia dla Twojego bezpieczeństwa

Na rynku możemy kupić okna, które zamiast tradycyjnych szyb mają wmontowane w specjalne ramy tak zwane szyby bezpieczne. Składają się one z kilku warstw szkła, między którymi umieszczona jest folia PVB.  Im więcej warstw szkła, tym trwalsze i bezpieczniejsze jest okno. Tego typu oszklenia odporne są na uderzenia, nacisk oraz uszkodzenia mechaniczne. Kiedy zwykła szyba pęka lub rozsypuje się w drobny mak w momencie próby włamania, szyba bezpieczna jest dalej umocowana w ramie. Nawet, jeśli pierwsza tafla zostanie uszkodzona, to dzięki folii cała konstrukcja zachowa swoją formę. Co więcej, pod pękniętą szybą będzie kolejna, nienaruszona warstwa szkła.

Gdzie kupić dobre okna?

Potwierdzeniem jakości okien i niezawodności systemów antywłamaniowych są specjalne certyfikaty. Powierzaj swoje bezpieczeństwo tylko cenionym markom, którym zaufały miliony użytkowników na całym świecie. Nie wierz zapewnieniom anonimowych sprzedawców, którzy oferują tanie oszklenia bez jakichkolwiek atestów. Aby poznać najnowocześniejsze technologie wykorzystywane w procesie produkcji stolarki okiennej, warto odwiedzić  showroom okien Internorm na Śląsku. Profesjonalni doradcy pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie, dzięki któremu nie będziesz musiał martwić się o bezpieczeństwo rodziny. Więcej informacji znajdziesz na stronie okna-internorm.pl.

Dudek@e-oko.com

http://alp-link.com/wybieramy-spodnie-do-jazdy-konnej/ https://nopix.pl/czas-na-video-bankowosc/ http://gla-missions.org/buty-jezdzieckie-co-nalezy-o-nich-wiedziec/