Stwórz idealne miejsce wypoczynkowe przy domu

Wiosna w pełni – to idealny czas na to, aby przyjrzeć się z bliska temu, jak wygląda nasz taras czy ogród i zaaranżować go na nowo. Obecnie w sklepach producentów mebli znajdziemy tysiące produktów, które pozwolą nam na stworzenie wyjątkowego zakątka wypoczynkowego. Jakie wybrać, aby cieszyć się ich wysoką jakością? Jakie rozwiązania są obecnie najmodniejsze i najchętniej wybierane?

Modny technorattan – poznaj jego zalety

Chcąc urządzić ogród czy taras modnie koniecznie wybierzmy meble ogrodowe ze sztucznego rattanu– technorattan to hit ostatnich lat, dzięki któremu miejsce wypoczynkowe stanie się naprawdę eleganckie. Meble technorattanowe oparte są na aluminiowych, antykorozyjnych stelażach. Zastosowanie takiego tworzywa pozwoliło na znaczne zmniejszenie wagi mebla, przez co jego podnoszenie czy przenoszenie nie sprawia żadnego problemu. Lekka plecionka technorattanowa ma nieporowatą strukturę, nie chłonie brudu, wilgoci, jej czyszczenie zajmuje kilka chwil.

Kolekcje technorattanowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie oczekujemy wygody i komfortu: na tarasach, w obszernych ogrodach, jak i na niewielkich balkonach. Wystarczy kilka elementów, aby stworzyć wyjątkowy kącik odpowiedni do picia popołudniowej kawy, czytania, pracy czy odpoczynku.

Jak chronić meble ogrodowe?

Aby nasze meble ogrodowezachowały swój piękny kolor i kształt jak najdłużej warto zastanowić się nad skuteczną metoda ochrony ich w czasie, kiedy nie są użytkowane. Świetna propozycją są lekkie i przewiewne pokrowce na meble ogrodowe wykonane z tkanin typu RIPSTOP. Pokrowce skutecznie chronią przed kondensacją wilgoci, kurzem, silniejszymi podmuchami wiatru. Dla większej wygody wyposażono je w poręczne ściągacze, dzięki którym jeszcze lepiej dopasujemy tkaninę do kształtu mebla.

 

 

 

Dudek@e-oko.com

https://skwlegal.com.pl/niebanalne-krzesla-co-wybrac-do-salonu/ https://lewisma.org/wygodnie-spodnie-na-konia-jaki-model-wybrac/ http://tmfportal.org/sklep-jezdziecki-w-poszukiwaniu-idealnego-kasku/