Stoiska targowe – ich rodzaje

Z powodu wzrostu znaczenia targów we wszelkich branżach coraz popularniejsze stają się usługi projektowania i montowania stoisk targowych. Przyjrzymy się pokrótce najpopularniejszym obecnie ich rodzajom.

INDYWIDUALNE

Coraz popularniejsze stają się projekty indywidualnych stoisk targowych. Im ciekawszy projekt i wykonanie, tym większe prawdopodobieństwa wyróżnienia się na rynku i zdobycia większej ilości klientów. To świetna reklama dla firmy, a także wygoda dla wszystkich odwiedzających, ponieważ zlecenie wykonania indywidualnego stoiska daje nieograniczone możliwości projektowe. Do konstruowania indywidualnych stoisk stosuje się najczęściej metal, szkło, drewno, płyty kartonowo-gipsowe, tworzywo PCV.

MODUŁOWE

Najprościej rzecz ujmując, są to systemowe stoiska targowe, które najczęściej wykonywane są z aluminiowych profili. W chwili obecnej z pełną odpowiedzialnością można stwierdzić, iż są to najpopularniejsze rodzaje zabudowy pod stoiska targowe, ponieważ dzięki nim można dowolnie tworzyć miejsce mające służyć ekspozycji. Jeżeli do konstruowania form zastosujemy metal, szkło, drewno, pleksi, płytę kartonowo-gipsową, powstać mogą stoiska o niezwykłej architekturze, a jednocześnie ich cena nie będzie wygórowana.

PIĘTROWE

Piętrowe stoiska targowe są wyjątkowo lubiane przez wystawców z prostej przyczyny: mogą oni maksymalnie spożytkować przyznaną im powierzchnię, a dodatkowo stoiska takie są po prostu wygodne. Podczas montażu trzeba jednak zwrócić wyjątkową uwagę na bezpieczeństwo osób, które będą z tego stoiska targowego korzystać, dlatego warto zainwestować w firmę z doświadczeniem, która profesjonalnie postawi konstrukcję.

Oprócz usług w postaci stawiania stoisk targowych, firmy często dysponują innymi usługami. Najczęściej jest to aranżacja wnętrz.

ARANŻACJA WNĘTRZ

Aranżacją wnętrz zajmują się głównie firmy, które posiadają już duże doświadczenie w realizowaniu zleceń na stoiska targowe. Dzięki temu mogły do swojej oferty dołączyć kolejną usługę i zajmują się dodatkowo aranżowaniem i zabudowywaniem witryn i wnętrz sklepowych, a także wszelkich stoisk handlowych.

Dudek@e-oko.com

https://www.gama-sklep.com.pl/a/146-kuchnia-z-wyspa https://artfolkgallery.org/najlepsze-okna-do-domu-jaka-stolarke-okienna-wybrac/ Czarna meblościanka