Popularny manicure

W ostatnim czasie coraz więcej kobiet decyduje się na wizyty w salonie kosmetycznym. Jeszcze nie tak dawno na wizyty w takich salonach mogły pozwolić sobie osoby bogate. Obecnie takich miejsc jest bardzo dużo i tego typu usługi stały się coraz bardziej popularne oraz tańsze. Zatem na jakie zabiegi kobiety decydują się najczęściej?

Ponadczasowy manicure i pedicure

Kobiety systematycznie korzystające z usług kosmetyczek w salonach, najczęściej decydują się na manicure oraz pedicure. To właśnie te dwa zabiegi są najbardziej popularne.

Warto wiedzieć, iż manicure to pielęgnacja naszych paznokci u rąk, z kolei pedicure to pielęgnacja paznokci u stóp. Spośród tych dwóch zabiegów to właśnie manicure jest wybierany najchętniej. Zatem jakie kolory są najmodniejsze w tym sezonie?

Jaki kolor wybrać?

Często wiele Pań nie wie, na jaki kolor powinny się zdecydować. Bardzo wiele kobiet stara się podążać za modą, tym samym na ich paznokciach możemy zobaczyć kolory takie jak soczysta zieleń lub też intensywny róż, a także pastelowe odcienie koloru żółtego czy też niebieskiego.

Niestety praca wielu Pan nie pozwala na takie kolory. Z tego powodu jeżeli na co dzień nie możemy podążać za modą, powinniśmy zdecydować się na klasyczny manicure w kolorze jasnego beżu. Także bardzo popularna jest klasyczna czerwień.

Zadbane dłonie to nasza wizytówka

Warto pamiętać, iż zadbane dłonie to nasza wizytówka. Należy mieć świadomość, iż bardzo wiele osób, które nas poznają, bardzo dużą uwagę zwracają na nasz wygląd.

Z tego powodu warto systematycznie chodzić do kosmetyczki. O wygląd swoich dłoni, a w szczególności paznokci możemy zadbać także w domu.

Jeżeli pragniemy mieć zadbane dłonie i nie wiemy, jak idealnie pomalować swoje paznokcie, powinniśmy udać się do salonu kosmetycznego. To właśnie w takim miejscu kosmetyczka zadba nie tylko o nasze paznokcie, ale również o całe dłonie wykonując peeling i masaż. Dowolny salon w naszym mieście możemy znaleźć wpisując w wyszukiwarkę internetową hasło na przykład „manicure pedicure Poznań” lub „manicure pedicure salon Poznań”.

Tekst powsta we współpracy z Instytutem zdrowia i urody Medica SPA

Dudek@e-oko.com