Ponad 20 lat polskiej historii krzeseł – Nowy Styl

Marka Nowy Styl należy do międzynarodowej grupy, odpowiedzialnej za produkcję mebli twardych (meble biurowe) oraz tzw. miękkich (tapicerowanych), w swojej ofercie ma kilkaset różnych modeli. Produkcję i ekspansję rozpoczęli wiele lat temu, od samego początku stali się liderami na rynku polskim, a następnie postępowali przejmując kolejne zagraniczne marki. Do dziś w portfolio posiadają produkty takich firma jak Sitag, Rohde Grohl czy Grammer Office, a sukcesywnie budowana marka daje im obecnie miejsce w pierwszej trójce producentów na świecie.

W ofercie marki Nowy Styl są przede wszystkim krzesła i fotele

Podejście i zebrane doświadczenie zaowocowały szeroką ofertą i wysoką jakością produktów. Wiele modeli Nowego Stylu wyróżnia się wytrzymałością i nowoczesnością, nawet po wielu latach od premiery na rynku. Meble Nowy Styl można śmiało zaliczyć do najbardziej praktycznych, funkcjonalnych i ergonomicznych, a także optymalnych rozwiązań do domu i biura – każdy znajdzie coś dla siebie. Krzesła Nowy Styl mają szerokie spektrum zastosowania, od krzeseł kuchennych, metalowych, drewnianych przez konferencyjne, po biurowe i gabinetowe.

Nowy Styl to firma z ogromnym doświadczeniem

Posiadająca predyspozycje do stworzenia mebli biurowych, funkcjonalnych, ergonomicznych, komfortowych, prestiżowych i wygodnych a więc takich na jakie warto się zdecydować. Jeżeli zatem poszukujemy mebli nie tylko stylowych lecz także optymalnych pod kątem właściwości, roli czy zastosowania to marka Nowy Styl zachęca do zapoznania się z jej ofertą. Można powiedzieć, iż jako producent mebli znajdujących zastosowanie w wyposażeniu obiektowym i publicznym, posiada nie tylko doświadczenie lecz wszelkie predyspozycje by zaoferować nam meble idealne.

Dudek@e-oko.com