Pendrive z nadrukiem, grawerunkiem czy bez ozdób reklamowych

Pendrive z nadrukiem to jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych, które firmy wręczają swoim klientom, kontrahentom czy osobom biorącym udział w branżowych spotkaniach. Bardzo często pendrive’y wykorzystywane są również do przechowywania prezentacji firmy, która je zaprojektowała z myślą o wygodzie klientów.

Jaki pendrive wybrać


Pendrive z nadrukiem może być pendrive’em z portem USB 2.0 lub szybszym portem 3.0. Oprócz szybkość przegrywania danych ważna jest również postać pendrive’a, który może być również mini pendrive’em, jakie są bardzo często wykorzystywane także w specjalnych kartach z kolorowym nadrukiem. Firmy, które poszukują ekskluzywnych prezentów dla swoich klientów, coraz częściej sięgają po pendrive’y w specjalnym etui, najczęściej wykonanym ze skóry lub też opakowanymi w eleganckie pudełka. Pendrive’y mogą być oprawione w drewno lub metal, a ich wierzchy mogą zdobić grawerunki lub niewielkie rzeźby.

Grawerowanie logo czy wgrywanie prezentacji


Ozdabianie pendrive’ów nadrukami nie jest jedyną metodą ozdabiania nośników pamięci, które mogą również mieć bardzo oryginalne kształty. Mogą się na nich pojawić rysunki grawerowane, jednak firmy coraz częściej sięgają po zupełnie nowy sposób wykorzystania pendrive’a do promowania własnej marki. Z tego powodu na pendrive’ach wgrywane są firmowe prezentacje, filmy czy udostępniane są materiały promocyjne. Jednocześnie taki pendrive wręczany jest klientowi w specjalnie zaprojektowanym pudełku, na którym pojawia się logo firmy, jej hasło czy inne promocyjne informacje.

Kiedy wybrać pendrive’y jako gadżety


Pendrive’y są idealnym pomysłem na gadżet reklamowy. Pendrive’y o wybranych kształtach mogą z powodzeniem promować wybrane firmy, zajmujące się określonymi rodzajami działalności, np. pendrive o kształcie klucza może promować branżę budowlaną. Mini pendrive’y mogą być wykorzystywane zarówno jako nośniki, jednak częściej stosuje się je razem z kartami z nadrukami. Metalowe pendrive’y warto uzupełnić o dodatkowe przywieszki.

Materiały do tekstu udostępniła firma Pola Studio – pendrive z nadrukiem i inne gadżety z nadrukiem

Dudek@e-oko.com

https://tajmuseum.com/sklep-jezdziecki-zadbaj-o-swoje-bezpieczenstwo/ https://dragonbleuusa.com/poznaj-zalety-i-wady-okien-aluminiowych/ https://inclusion-fp7.org/angielski-dla-firm-online-wady-i-zalety/