Osocze bogatopłytkowe (wampirzy lifting), czyli młodość na własnej skórze

Odwieczne marzenie o młodości i doskonałej urodzie? Metamorfoza, która może zdarzyć się tylko w baśni? Zachwycająca przemiana, wobec która odmieni wszystko? Takie zdarzenia mogą zdarzyć się nie tylko w cudownej bajce, ale także w naszym życiu, które nagle może się do tej bajki upodobnić. Promieniująca od nas młodość, nieskazitelna uroda, doskonała cera pełna blasku – to nie magiczna przemiana, ale współczesne kosmetologia i jej nowoczesne metody. Jedną z nich jest osocze bagatopłytkowe, czyli wampirzy lifting.

Wampirzy lifting – jak to działa?

Odpowiedź na to pytanie znajdziesz tutaj: http://www.instytutluisa.pl/uslugi/osocze-bogatoplytkowe-wampirzy-lifting/ Zabieg ten jest w pełni naturalny i biokompatybilny, gdyż nie opiera się na wprowadzaniu obcych składników, ale materiału pobranego od pacjenta. Jak to wygląda? Najpierw, w sterylnych warunkach, pozyskuje się krew pacjenta poprzez specjalny zestaw. Następnie krew umieszczona zostaje w profesjonalnej wirówce laboratoryjnej. Prędkość urządzenia sprawia, że płytki krwi oddzielone zostają od reszty składników. Zagęszczone płytki trafiają do osocza krwi, a ostatecznie zostają wstrzyknięte w problematyczne miejsce na skórze.

Kiedy stosuje się osocze bogatopłytkowe?

Zabieg z osoczem bogatopłytkowym stosuje się wówczas, kiedy chcemy uzyskać wspaniały i natychmiastowy efekt odmłodzenia. Dzięki wampirzemu liftingowi pobudzamy naszą skórę do działania. Odzyskujemy utracone z wiekiem tempo odnowy biologicznej. Proces namnażania się i regeneracji komórek naskórka znacznie przyspiesza.

Wszystkie skomplikowane przemiany biochemiczne zachodzące w skórze widać gołym okiem. Na skórze przecież nic się nie ukryje. Widać każdą zmarszczkę i przebarwienie, każdy defekt. Nawet jeśli użyjemy doskonałego podkładu, nie ukryjemy starej i zmęczonej skóry. Osocze bogatopłytkowe może to zmienić.

Osocze bogatopłytkowe (wampirzy lifting), czyli młodość na własnej skórze

Wampirzy lifting powstrzyma starzenie się!

Wampirzy lifting powstrzyma procesy starzenia się i przywróci młodzieńczy wygląd, a wraz z nim radość życia i zadowolenie. Odnowiona skóra zapewni odnowę psychiczną. Nagle uwierzymy, że wszystko jest możliwe, także druga szansa i druga młodość. Zaczynając od zmiany wizerunku, przejdziemy do głębszych przemian w naszym życiu, na które wcześniej nie mieliśmy odwagi się zdobyć. W ten sposób powstanie nowe i lepsze ja – skłonne do podejmowania wyzwań i życia na miarę naszych marzeń. Połączymy mądrość dojrzałego wieku z energią młodości.

Biokompatybilny zabieg przynoszący liczne rezultaty

Zabieg z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego opiera się na własnym materiale pacjenta, dlatego w naturalny sposób pobudza namnażanie komórek naskórka. Wampirzy lifting pomaga rozwiązać problemy związane z kondycją skóry. Pozytywnie wpływa na jej stan. Odmładza i regeneruje. Przyczynia się m.in. do:

  • likwidacji zmarszczek, przebarwień, bruzd,
  • lepszego nawilżenia skóry,
  • likwidacji blizn po trądziku,
  • gojeniu się skóry poddanej zabiegom medycyny estetycznej.

 

Dudek@e-oko.com