Nowoczesne metody na szkolenia – co wybrać?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych – w wielu przypadkach wynika to z oczekiwań przełożonego, jednak nie brak pasjonatów, którzy pragną po prostu poszerzać własną wiedzę. Jakie możliwości stoją przed nimi obecnie? Od kilku lat możliwe jest korzystanie z nowoczesnych platform e-learningowych. Co warto o nich wiedzieć?

Ucz się nie wychodząc z domu!

Platformy e-learningowe to nic innego jak specjalistyczne serwisy internetowe, które swoim zarejestrowanym użytkownikom oferują możliwość odpłatnego korzystania z licznych kursów wideo. Dotyczą one najpopularniejszych programów komputerowych, dedykowanych takim specjalistom jak architekci wnętrz, programiści, dekoratorzy, graficy komputerowi. Wśród licznych propozycji największym zainteresowaniem cieszą się kursy Revit, o których przeczytać można na stronie cgwisdom.pl/kursy-wideo/revit.html. To jednak nie jedyna możliwość: na stronie znajdziemy materiały dotyczące programów takich jak Sketchup, Substance Painter, Inventor, Blender.

Jak przygotowywane są kursy wideo?

Każdy z oferowanych kursów to potężne kompendium wiedzy – są one podzielone stopniem trudności. Użytkownikom tłumaczone są krok po kroku kolejne funkcje, panel użytkownika danego programu. Materiały wideo dostępne są w języku polskim, co dodatkowo ułatwia ich zrozumienie. Wideo przygotowywane są przez specjalistów w danych dziedzinach.

Jak zakupić interesujący nas materiał?

Aby zakupić konkretne wideo wystarczy włożyć produkt do wirtualnego koszyka i po zakończeniu zakupów po prostu za nie zapłacić. Wraz z zaksięgowaniem wpłaty produkt jest automatycznie przypisywany do naszego konta. Ważne jest to, że możemy korzystać z niego bezterminowo – to istotne dla osób mających napięty plan dnia i szukających wolnych chwil na naukę.

Dudek@e-oko.com

https://xann.pl/sitemap https://beesafe.pl/porady/jazda-bez-ubezpieczenia/ https://beesafe.pl/porady/wyposazenie-po-vin/