Nowa sypialnia niskim kosztem

Masz już dość spania na niewygodnym, odkształconym materacu, który skrzypi przy najmniejszym ruchu? W takim razie nie zwlekaj – zadbaj o komfort swojego wypoczynku! Jeśli obawiasz się, że chwilowy dołek finansowy uniemożliwia Ci wykonanie małego remontu, spieszymy Ci z pomocą! Wbrew pozorom, wstawienie nowych mebli i odmalowanie ścian w sypialni wcale nie musi nadszarpnąć domowego budżetu. Gdzie szukać oszczędności? Sprawdź!

Tanie meble z sieci

Poszukiwania mebli warto zacząć nie od wizyty w sklepie, ale od wygodnego ugoszczenia się w fotelu i włączenia komputera. Sklepy internetowe stają się coraz groźniejszym przeciwnikiem tradycyjnych punktów. Brak konieczności wynajmu i utrzymania dużych powierzchni wystawienniczych sprawiają, że ceny w sklepach on-line są bardzo atrakcyjne. Ponadto, aby uzyskać niemały rabat, często wystarczy zapisać się do newslettera albo poszperać w sieci w poszukiwaniu kodu rabatowego.  Liczne porównywarki cen pomogą znaleźć Ci piękną ramę łóżka czy szafę w najniższej cenie.

Materace outlet – nie przepłacaj!

Podstawowym elementem wyposażenia sypialni jest materac. Nawet najlepsza rozkładana kanapa nie jest w stanie dorównać wysokiej jakości materacowi o stopniu twardości i budowie wewnętrznej dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Pewnym sposobem na zaoszczędzenie kilku stówek przy kupnie materaca jest skorzystanie z oferty outletów. Materace outlet to pełnowartościowe produkty, które z pewnych przyczyn są przecenione (w większości przypadków pochodzą one z zeszłorocznych kolekcji). Producenci obniżają ich ceny, aby zwolnić w magazynie miejsce na nowe kolekcje. W efekcie pełnowartościowy, komfortowy materac możesz kupić nierzadko aż o 50-60% taniej!

Dudek@e-oko.com