Nie żałuj sobie piękna na lato!

Niepisana zasada lata jest taka, że latem należy wyglądać ładnie. Oczywiście samo lato również mocno w tym pomaga, bo opalone ciała wydają się smuklejsze, hormony szaleją, a witamina D wszystkich porywa do energicznych działań. Jednak zanim pełne słońce pojawi się na niebie warto przygotować się do lata, aby móc z pełną pewnością siebie odsłonić nieco ciała i cieszyć się tym radosnym okresem.

 

W pierwszej kolejności i niejako najwcześniej należy zadbać o skórę, która na pewno jest odwodniona i podrażniona po zimie. Czas więc sięgnąć po wszystkie środki do tego, aby skóra znów była miękka, napięta i pełna blasku. Warto od razu zainteresować się nutrikosmetykami, które zajmują się naszą cerą, paznokciami i włosami jednocześnie, niejako od środka. Specjalne kompozycje minerałów, substancji odżywczych i nierzadko również ziół sprawiają, że piękniejemy z każdym, kolejnym tygodniem przyjmowania tego rodzaju suplementów. Dlatego też warto pomyśleć o tym odpowiednio wcześniej, ponieważ pierwsze efekty będą widoczne właśnie po kilku lub kilkunastu tygodniach. Z odpowiednim wyprzedzeniem musimy zająć się również cellulitem, ponieważ tutaj walka będzie trochę trwała i nie jest tajemnicą, że to nie będzie też należała do najłatwiejszych. Jeszcze przed zastosowaniem odpowiedniej diety oraz ćwiczeń trzeba wybrać preparat, który wspomoże nas w walce z pomarańczową skórką. Na pewno warto przyjrzeć się takim propozycjom, jak: Noble health get slim cellulite lub Bio-pycnogenol.

 

Zima się kończyła, można jeść lżej!

W naszym klimacie faktycznie zimą zjada się więcej mięsa, używa więcej tłuszczu i przygotowuje bardziej obfite posiłki. Więc kiedy tylko niska temperatura zaczyna powoli odpuszczać należy zrobić uczciwe porządki w kuchennych szafkach i lodówce. Pamiętajmy, że najzdrowsza dieta to ta, w której mamy zdecydowaną przewagę warzyw i owoców. Dodatkowo warto wyposażyć swoją kuchnię w tzw. super food, czyli jedzenie, które sprawia, że jesteśmy zdrowi i piękni. Może być to Aura Herbals Greenie nutrition body detox sproszkowany sok Bio z młodego jęczmienia, kawa orkiszowa Dar Natury lub ziarna ostropestu tej samej firmy. Przybliżając np. właściwości soku z karczocha firmy Schoenenberger, wśród których wymienia się ochronę komórek wątroby, wspomaga produkowanie soków trawiennych, pomaga w utrzymaniu odpowiedniej wagi oraz usuwanie toksyn z organizmu, od razu widać z jakiej jakości pożywieniem mamy do czynienia. Warto zainteresować się tą tematyką, ponieważ upieczemy dwie pieczenie przy jednym ogniu: zadbamy zarówno o zdrowie, jak i o satysfakcjonującą sylwetkę latem. Lekka, przemyślana i zdrowa kuchnia nie tylko sprawi, że pozbędziemy się szybko zapasu, który pojawił się zimą, ale zyskamy również nową energię do działania jeszcze przed latem. A warto pamiętać także o tym, że uśmiech i dobry humor upiększa jak żaden inny kosmetyk na świecie.

 

 

Dudek@e-oko.com

https://studiopieknanr5.pl/15-ras-koni-ktore-powinienes-znac/ https://abuya.pl/jakie-szlabany-sa-najlepsze/ https://powloki.com.pl/profesjonalne-spodnie-na-konia-warto/