Mistrzostwa Świata Rosja 2018 – Gadżety kibica

Do piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji jest już bardzo blisko – za nieco ponad miesiąc będziemy podziwiali zmagania najlepszych drużyn, w tym biało – czerwonych. Każdy kibic musi mieć niezbędne gadżety, które wyrażą jego poparcie dla naszych barw narodowych i pomogą pokazać swoje emocje – warto wiedzieć, jakie kibicowskie akcesoria przygotować na Mundial 2018.

O jakich gadżetach nie może zapomnieć kibic?

Mundial 2018 będzie niebywałym wydarzeniem, dlatego każdy kibic musi się na nie starannie przygotować. Standardem będzie posiadanie koszulek i szalików z barwami reprezentacji, w których będzie można oglądać mecze czy szaleć na trybunach stadionów. Podczas gorących dni koszulki można mieć na sobie, a szaliki wywiesić na balkonie czy oknie podczas trwania meczów – to symbol naszej solidarności z drużyną i dopingowania jej w drodze do sukcesu. Jeśli chodzi natomiast o gadżety typowo wiążące się z Mundialem, obowiązkowym zakupem kibica jest piłka Adidas Telstar 18 – dokładnie ten sam model, którym będą rozgrywane wszystkie mecze w Rosji! Piłkę warto dołączyć do kolekcji kibicowskich akcesoriów, a w przerwach meczów Mundialu rozegrać nią kilka boiskowych sytuacji wraz ze znajomymi.

Mundial 2018 – jakie akcesoria są oferowane dla kibiców?

Koszulki, szaliki czy piłki to nie jedyne gadżety kibica reprezentacji, które są dostępne dla polskich kibiców piłki nożnej. Fani Mundialu powinni kupić również inne, niepowtarzalne gadżety z limitowanych serii tworzonych specjalnie na tę okazję. Mowa między innymi o czapkach z logiem Mundialu, bidonach, bandanach czy plecakach. Dla najmłodszych kibiców jeszcze w wieku niemowlęcym dedykowane są nawet specjalne śpioszki w barwach Mundialu! Gadżety sprawią, że obecni na stadionach kibice będą mocno dopingowali naszą drużynę, pokazując jej pełne wsparcie i swoją obecność. Osoby które zostaną w domach tez nie będą gorsze – oglądanie mundialowych meczów wśród biało-czerwonych barw i akcesoriów kibicowskich na pewno będzie ciekawym doświadczeniem i wyrazem patriotycznych uczuć.

Dudek@e-oko.com