Metalowe kostki do drinków – recenzja

Miesiąc temu miałem urodziny i jednym z prezentów, jakie dostałem od kumpli, były metalowe kostki do drinków. Odłożyłem je, by wypróbować na kolejnej imprezie. Okazja nadarzyła się szybko, więc już teraz mogę napisać o nich trochę więcej. Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądają, jak je używać i jaki dają efekt, przeczytajcie ten krótki tekst, który stworzyłem z myślą o kolejnych, tylko udanych „domówkach” z idealnie zimnymi drinkami w dłoni.

 

Dokładnie cztery kostki do chłodzenia drinków

 

W opakowaniu znalazłem dokładnie cztery metalowe kostki. Są nieco większe niż standardowe lodowe kostki, które sami mrozimy, więc spokojnie wystarczą dwie do jednego drinka czy szklaneczki whisky. Spodobało mi się też to, że kostki są srebrne, dzięki czemu stają się ciekawym elementem dekoracyjnym. Wystarczy dodać kolorową słomkę czy plasterek cytryny, by zwykły drink zamienił się w dekoracyjny element każdej imprezy.

 

Prosta obsługa

 

Kostki do chłodzenia drinków zawierają termożel i to właśnie on pozwala szybko i na długo schłodzić trunki nalane do szklanki czy kieliszka. I rzeczywiście tak jest. Włożyłem je do zamrażalnika na jakieś 4 godziny, po tym czasie metalowe kostki były gotowe. Wystarczy wrzucić je do drinków i cieszyć się pełnym orzeźwieniem. Mnie osobiście najbardziej podobało się to, że chłód rzeczywiście utrzymywał się długo, spokojnie do czasu wypicia zawartości szklanki.

 

Pyszne drinki i wyjątkowym wyglądzie

 

Napiszę Wam jeszcze o jednej zalecie, która moim zdaniem jest niezwykle ważna. Na pewno nieraz byliście niezadowoleni ze zwykłego lodu, bo kostki, które szybko się rozmrażają, niestety jednocześnie zmieniają smak trunku. Po prostu rozcieńczają drinka czy whisky, przez co proporcje są już zupełnie inne. Zawsze mnie to denerwowało. W przypadku metalowych kostek tego problemu nie ma, bo nic się nie rozpuszcza. Kostki po prostu chłodzą, ale się nie rozpuszczają. Są wielokrotnego użytku.

 

Jeśli zastanawiacie się nad ich zakupem, to polecam z całą odpowiedzialnością. Jestem pewny, że już nigdy nie użyjecie zwykłych kostek lodu do ulubionego drinka. Metalowe kostki do lodu są też świetnym pomysłem na prezent. Ja zostałem nimi obdarowany i przyznaje, że to jeden z najlepszych pomysłów. To gadżet nie tylko wyjątkowy, ale przede wszystkim praktyczny. Dzięki kostkom ze specjalnym żelem chłodzącym drinki zyskują całkowicie nową jakość. Ja nie zamienię ich już na żadne inne i na pewno wręczę je swoim bliskim przy najbliższej okazji.

 

Więcej kostek do chłodzenia oraz silikonowe formy do lodu, znajdziesz w sklepie: idealneupomiunki.pl

Dudek@e-oko.com

https://mcauliffeart.org/co-zrobic-gdy-adwokat-nie-wywiazuje-sie-z-umowy/ https://ijcai-19.org/jakie-sa-ceny-samochodow-elektrycznych/ Czarna meblościanka