Meble na balkon – jakie wybrać?

Dla większości osób mieszkających w dużych miastach to właśnie balkon jest namiastką prawdziwego ogrodu. Aby zewnętrzna strefa jak najlepiej spełniała swoją funkcję, nie może zabraknąć w niej wygodnych mebli, które będą ciekawie się prezentować, a jednocześnie zapewnią maksymalny komfort wypoczynku. Jakie meble najlepiej sprawdzą się na balkonie? Sprawdź!

Fotel na balkon z technorattanu

Mieszkańcy bloków często rezygnują z kilkuelementowych zestawów na balkon z prostego powodu – braku wolnego miejsca na przechowywanie mebli poza sezonem. Czy brak dużej piwnicy czy garażu musi wiązać się z rezygnacją z tego, co latem kochamy najbardziej – odpoczynku na świeżym powietrzu? Niekoniecznie!  W sklepach z wyposażeniem outdoorowym znaleźć możemy ogromny wybór mebli, które mogą spędzić pod grubą warstwą śniegu nawet całą zimę. Do wyjątkowo funkcjonalnych, a zarazem modnych mebli zaliczyć  możemy modele z technorattanu – syntetycznej plecionki przypominającej naturalny rattan. W przeciwieństwie do swojego pierwowzoru, technorattan wykazuje ponadprzeciętną odporność na promieniowanie UV, skrajne temperatury oraz wilgoć. Wybierając technorattanowy stół, huśtawkę albo fotel na balkon, możemy zapomnieć o ich impregnacji. Jedyne, co należy zrobić, aby meble przez lata nienagannie się prezentowały, to raz na jakiś czas przetrzeć ich powierzchnię wilgotną ściereczką.

Modnie i stylowo

Jednoosobowa strefa relaksu, a może jadalniany kącik dla całej rodziny? Wybór plecionych z syntetycznej plecionki mebli jest naprawdę ogromny, więc bez trudu zaaranżujesz przestrzeń według swojego pomysłu. W sklepach znajdziesz zarówno klasyczne zestawy składające się ze stołu i krzeseł, jak i designerskie huśtawki o zabudowanej formie, luksusowe kanapy czy leżanki.

Dudek@e-oko.com

Jak zrobić stolik na laptopa LATINA NOTODO https://planetaski.pl/utrudnienia-na-drogach-co-trzeba-wiedziec/ https://myvatn.org