Meble do kuchni w stylu rustykalnym

Styl rustykalny to bardzo ciekawa alternatywa dla nowoczesnych i nowatorskich aranżacji. Coraz częściej wybierany jest jako motyw przewodni naszej kuchni. Urządzenie jej w stylu wiejskim i przytulnym daje wiele możliwości odnośnie doboru mebli kuchennych. Poniżej prezentujemy ciekawe pomysły i rozwiązania właśnie w takim stylu.

 

Czy styl rustykalny mebli to dobry pomysł w kuchni?

Jak najbardziej tak! Obecnie bardzo wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie. W sklepach możemy z łatwością otrzymać takie meble do kuchni, ich ceny nie są wyższe niż standardowych modeli, a wybór jest na tyle duży, że każda osoba znajdzie z pewnością coś dla siebie.

 

Meble do kuchni w stylu rustykalnym — jakie?

Jeśli wybierzemy już styl rustykalny do kuchni, warto również wybrać konkretne rozważania. Bardzo ciekawym mogą być ozdobne drewniane krzesła z wyciętymi ozdobnymi perforacjami na oparciu. Meble takie oprócz dużej ilości drewna mogą mieć również szklane drzwiczki od półek czy kredensów oraz posiadać ozdobne uchwyty, czy klamki. Meble kuchenne rustykalne mają również jasne i ciepłe kolory. Na tym polu możemy wybierać więc niebieskie, białe czy różowe odcienie. Meble w tym stylu, które będą komponowały się z wieloma dodatkami, gdyż nie będą dominujące, a co za tym idzie kolidujące np. ze stalą czy cegłą. Meble do kuchni w stylu rustykalnym mogą mieć również nowoczesną formę. Będą to np. białe lakierowane konstrukcje, które tylko kształtem nadawać będą charakter pomieszczeniu. Dzięki temu możemy liczyć na dużą wygodę i komfort użytkowania oraz charakterystyczny wygląd.

 

 

Dudek@e-oko.com

https://tajmuseum.com https://jadalive.org https://urbantraffic.pl