Lampa Miffy – światło jak z bajki

Postać króliczka Miffy narodziła się w tysiąc dziewięćset pięćdziesiątym piątym roku, w szkicowniku Dicka Brunya. Od tego czasu Miffy podbiła świat dziecięcej wyobraźni, wystąpiła w ponad trzydziestu książkowych historyjkach, w filmach, a nawet musicalach, stała się wielką sławą, mimo to zachowała całą swoją skromność, dziś w blasku sławy Miffy może być też skąpany pokój twojego dziecka – wystarczy, że kupisz Lampę Miffy. 
Lampa Miffy XL wykonana jest z polietylenu, który poddaje się w stu procentach recyklingowi. Jest przy tym materiałem zapewniającym lampie stabilność, wytrzymałość i sprawia, że nie nagrzewa się ona. Natomiast żarówka ledowa sprawia, że lampa jest energooszczędna, zapala się natychmiast po przyciśnięciu włącznika i, co bardzo ważne, daje światło o barwie bardzo zbliżonej do naturalnego, wpływa to korzystnie na oczy. Lampa Miffy posiada również regulację siły światła, od mocnego do przyciemnionego, sprawdzi się więc przy czytaniu, jak i wieczornym opowiadaniu bajek oraz snuciu innego rodzaju opowieści.

Lampa Miffy zaprojektowali najlepsi specjaliści od designu w słynnym holenderskim studiu Mr Maria. Lampę wykonano z mlecznobiałego polietylenu, dzięki temu światło jest ciepłe i bardzo przyjemne – tworzy nastrój spokoju i bezpieczeństwa, idealny podczas zasypiania. Lampa wyróżnia się nie tylko zaletami użytkowymi, jest także idealnym elementem wystroju wnętrza, wyraża istotę niepowtarzalnego skandynawskiego designu, przyciągającego niepowtarzalną powściągliwością i oszczędnością formy – które to cechy zdobyły tak wielkie uznanie wśród klientów.

Lampa Miffy to połączenie elegancji i prostoty, co czyni ją ponadczasową i pasującą do każdego wnętrza, jest przy tym zabawna, urocza i pogodna (jak światło którego jest źródłem). Każdy, bez względu na wiek, polubi od razu tę dużą, białą lampę i stanie się ona jego lubianym towarzyszem w dowolnym pokoju, zwłaszcza dziecięcym.

Doskonałe źródło światła w prostej nowoczesnej obudowie i świetna dekoracja dziecięcego pokoju – to dwie podstawowe zalety lampy. Natężenie światła, które daje Lampa Miffy można dowolnie regulować, jest ono przy tym przyjemne i ciepłe, tworzy idealny nastrój do zasypiania albo czytania bajek na dobranoc. Lampę wyposażono w funkcję ściemniania, dzięki niej dzieci które boją się zasypiać w ciemności, będą mogły wreszcie spać spokojnie w nienatarczywym świetle, które nie razi oczu i nie wybudza ze snu. Mamy dzięki lampie z łatwością będą mogły się zająć nocnym karmieniem i przewijaniem niemowlęcia

Dudek@e-oko.com

https://inklouds.pl/kursy-zawodowe-przepustka-do-bezpieczenstwa-na-rynku-pracy/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/147-inspiracje-kuchnia https://3dwnetrza.pl/funkcjonalny-taras-zewnetrzny-jak-urzadzic-taka-przestrzen/