Kuchenny kłopot – szafka pod zlewem

Szafka pod zlewem w większości gospodarstw domowych skrywa to samo – nieestetyczny kosz na śmieci oraz kilka akcesoriów rzuconych bezładnie na dnie szafki. Wystarczy zaopatrzyć się w kilka prostych elementów, aby szafka znajdująca się pod zlewozmywakiem odkryła przez Tobą całkiem nowe oblicze! Jak zagospodarować szafkę pod zlewem i cieszyć się dodatkową przestrzenią, którą można rozsądnie wykorzystać? Sprawdź!

Porządek przede wszystkim

Szafka pod zlewem jest przeważnie zaniedbanym miejscem, któremu przyda się gruntowne sprzątanie. Kiedy usuniesz wszystkie stare ściereczki, resztki detergentów i inne akcesoria, które nie są do niczego  potrzebne, szybko okaże się, że we wnętrzu szafki zrobiło się sporo luzu! Dużo cennego miejsca zaoszczędzisz, kiedy nieustawne, okrągłe wiadro na śmieci zastąpisz modelem o kwadratowym kształcie. Sprytnym sposobem na uporządkowanie wszystkich butelek z detergentami jest zawieszenie ich na drążku rozporowym. Montaż drążka nie jest skomplikowany i nie wymaga specjalistycznych umiejętności. Proste i niedrogie w realizacji rozwiązanie sprawi, ze wszystkie butelki ze spryskiwaczami będą zawsze pod ręką.

W sklepach z artykułami gospodarstwa domowego możesz nabyć koszyczki montowane na przyssawkę. Jeśli do tej pory myślałeś, że plastikowe pojemniki sprawdzą się tylko w łazience, to najwyższa pora wypróbować to rozwiązanie w kuchni! Nieduży koszyczek przytwierdzony na wewnętrznej części drzwi do szafki pomieści wszystkie gąbki, ściereczki i inne drobne elementy.

Meble Gama oferują wysokiej jakości szafki pod zlewozmywak o zróżnicowanej formie, wielkości i designie, dzięki czemu możesz wycisnąć maksimum możliwości ze wszystkich zakamarków kuchni.

Dudek@e-oko.com

https://benkanejohns.com/jak-stworzyc-wygodna-przestrzen-wypoczynkowa-w-ogrodzie/ https://esmeble.pl/lampy-malego-pokoju-jak-dobrac/ Jak zrobić stolik na laptopa LATINA NOTODO