Która sala weselna w Warszawie jest najlepsza na duże wesele?

Duże wesele to takie, na którym bawi się powyżej setka gości. Są wesela, na których może bawić się większa liczba gości, nawet do 400 osób. Która sala weselna w Warszawie będzie w stanie pomieścić taką liczbę gości? Czy jest to w ogóle możliwe?

 

Sala weselna w Warszawie na huczne wesela

 

Znalezienie sali weselnej w Warszawie na huczne wesela są niewielkie, jeżeli nie ma się odpowiedniego rozeznania. Trzeba przyznać, że takie lokale można policzyć na palcach jednej ręki.

Jednym z takich lokali jest Hotel Lord. Znajduje się on na Alei Krakowskiej 218. Największa sala może przyjąć nawet i 400 gości. Jej powierzchnia wynosi ponad 500 metrów kwadratowych. Niewiele jest obiektów, które są w stanie dorównać temu obiektowi. Oczywiście w przypadku mniejszych wesel również hotel z chęcią podejmie się ich realizacji. Jeżeli liczba gości weselnych nie będzie przekraczała 90 osób, to najlepszym rozwiązaniem będzie Sala Widokowa. Ma ona powierzchnię 180 metrów kwadratowych, jest niezwykle przestronna, dzięki czemu goście będą czuli się tam niezwykle swobodnie i komfortowo.

W przypadku większych wesel, gdzie liczba gości nie przekracza 200 osób, do dyspozycji gości jest Sala Witrażowa. Wyróżnia się niesamowitą stylistyką, dbałością o detale, jak również przestrzenią, wynoszącą około 350 metrów kwadratowych, dzięki czemu nie odczuwa się ścisku.

Jakie jeszcze walory posiada Hotel Lord? Przede wszystkim przestronny parking, wyśmienitą kadrę kucharską, dowodzoną przez Stefana Birka, legendarnego kucharza, twórcy wielu kulinarnych dzieł sztuki.

 

Dudek@e-oko.com