Krzesła do restauracji – zapewnij swoim gościom wygodę i komfort!

Wygodne i stabilne krzesła w restauracji to niezwykle istotny aspekt podczas wybierania mebli do wnętrza, jak i do ogródka letniego danego lokalu. Wybór przypadkowych mebli może skutkować tym, że goście będą czuć się niekomfortowo. To z kolei przełoży się na to, że następnym razem… będą omijać nasz lokal szerokim łukiem! Jakie krzesła i fotele do restauracji wybrać, aby mieć gwarancję wygody i komfortu naszych gości?

W poszukiwaniu komfortu

Idealne krzesła to takie, które pozwalają na przybranie wygodnej pozycji ciała, ale również takie, które będą solidną podporą dla pleców i kręgosłupa użytkownika. Znalezienie odpowiednio profilowanych krzeseł nie jest wyzwaniem. W przypadku restauracji czy kawiarni musimy jednak pamiętać o tym, że każdego dnia korzystać z nich będą dziesiątki osób. Szukając idealnych krzeseł zwracajmy uwagę na budowę oraz materiały – muszą być one odporne na uszkodzenia mechaniczne, duże obciążenia, koślawienie.

Czy technorattan sprawdzi się restauracjach?

Jednym z najpopularniejszych tworzyw do tworzenia mebli restauracyjnych i ogrodowych jest dzisiaj technorattan. Tworzywo to jest doskonale znane polskim konsumentom i kojarzy się z luksusem, komfortem, wygodą. Meble technorattanowe tworzone są na aluminiowych stelażach malowanych proszkowo, które wcześniej zostały odpowiednio zabezpieczone przed pojawianiem się ognisk rdzy. Lekkie aluminium sprawia też, że zmniejsza się finalna waga mebla – przesuwanie czy podnoszenie krzesła do restauracjinie będzie żadnym problemem. Struktura technorattanu została zabezpieczona przed działaniem wilgoci, nie odkształca się, nie ściera.

W kolekcjach mebli technorattanowych znajdziemy takie elementy jak krzesła, fotele, stoliki kawowe, sofy, skrzynie ogrodowe czy też donice.

Dudek@e-oko.com