Krótki odpoczynek w Bukowinie – zaplanuj urlop!

Zmęczenie, stres, znużenie – to nasza codzienność. Poświęcamy się pracy, rodzinie, budowaniu dobrych relacji z bliskimi, zapominamy jednak o własnym zdrowiu i szczęściu. Stąd już tylko krok do chorób i pogorszenia samopoczucia. Aby dobrze odpocząć nie musimy wykorzystywać całego urlopu – wystarczą 2-3 dni, aby zregenerować ciało i umysł. Gdzie? W polskich górach!

Podhale idealne o każdej porze roku!

Podhale cieszy się niesłabnącą popularnością – miejsce to cenione jest przede wszystkim ze względu na rozbudowaną infrastrukturę turystyczną. Zdecydowana większość turystów wybiera Zakopane jako miejsce wielu rozrywek. Jeśli jednak szukamy oazy spokoju oraz miejsca, gdzie faktycznie odpoczniemy, warto postawić na Bukowinę Tatrzańską. Bukowina kojarzona jest przede wszystkim z termami, na które przyjeżdżają osoby w różnym wieku. W sezonie zimowym Bukowina tętni życiem – wybudowano tu wiele wyciągów narciarskich o zróżnicowanym stopniu trudności. Z Bukowiny wychodzą również liczne szlaki piesze, prowadzące po okolicznych wzgórzach, z których roztacza się piękny widok na Tatry.

Gdzie się zatrzymać w Bukowinie?

Noclegi z wyżywieniem w Bukowinie Tatrzańskiej dostępne są w atrakcyjnych cenach, szczególnie teraz, jesienią. Warto wybrać pensjonat o rodzinnym charakterze, gdzie znajdziemy nie tylko dobrą kuchnię, ale i parking, WIFI. Udogodnienia te zaoferuje nam Willa Majerczyk – o szczegółowej ofercie przeczytamy na stronie willamajerczyk.com.

Dudek@e-oko.com

https://globecarp.pl/nowoczesne-sofy-jaki-model-okaze-sie-strzalem-w-dziesiatke/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/6-meble-do-salonu-w-bloku Dwukolorowa kuchnia