Kierunek Szczyrk – pomysł na męski zimowy wypad w góry

Szczyrk jest jednym z najbardziej popularnych ośrodków sportów zimowych w Polsce. Zimą i latem ma do zaoferowanie liczne atrakcje oraz piękne widoki. Dysponuje bogatą bazą noclegową w centrum i jego okolicach. W związku z tym będzie idealnym miejscem na zorganizowanie męskiego wypadu w góry, który będzie niezapomnianą przygodą.

Szczyrk – piękny krajobraz górski

Szczyrk jest położony w województwie śląskim. Tworzy wraz z Wisłą, Ustroniem, Brenną oraz Istebną tak zwaną Beskidzką Piątkę promującą walory Beskidu Śląskiego. Będzie to idealne miejsce na zorganizowanie męskiego wypadu w góry. Moc atrakcji w górskim klimacie. Szczyrk poza licznymi atrakcjami oferuje bogatą bazę noclegową – hotele, apartamenty, zakwaterowanie w schroniskach, pensjonaty, pokoje gościnne, w samym centrum czy jego bliskim sąsiedztwie. Przy czym noclegi Szczyrk centrum wydają się być najbardziej optymalnym rozwiązaniem na męskie spotkanie. Z centrum jest blisko wszędzie, niezależnie od tego jakiego typu atrakcje się wybierze. Zwłaszcza, że zimą ośrodki narciarskie bywają przepełnione, więc może być zdecydowanie łatwiej znaleźć pokoje szczyrk centrum w pensjonatach niż w dużych kompleksach narciarskich. Zaletą noclegów szczyrk centrum jest również to, że w ich ofercie są zarówno kwatery luksusowe jak również bardziej kameralne. Ich wybór można więc dostosować do własnych potrzeb i preferencji, a także zasobności portfela.

Liczne atrakcje – szaleństwo w dzień i klimatyczny relaks wieczorem

Szczyrk jest królestwem narciarstwa, bo oferuje fanom sportów zimowych wiele stoków z licznymi trasami zjazdowymi oraz wyciągami. Z całą pewnością miłośnicy zimowego szaleństwa na stoku nie będą się nudzić. Idealne miejsce na organizację spotkania w męskim gronie. W dzień można wyszaleć się na stoku, a wieczorem zrelaksować się i uzupełnić energię kosztując regionalnych potraw. W bardziej leniwy dzień można wjechać koleją na górę i podziwiać cudowne widoki gór skąpanych w śniegu. Wybierając noclegi szczyrk centrum wszystkie atrakcje będą w zasięgu ręki, co zapewnia wygodę i komfort wyjazdu.

Disco w sercu Szczyrku

Będąc w Szczyrku nie można zapomnieć o wybraniu się na imprezę do Disco Jama. Mając w pobliżu kwatery – pokoje szczyrk centrum, można bez obaw zaszaleć. Lokal oferuje szeroką gamę rozmaitych trunków oraz wyjątkową atmosferę. Męski wypad w góry musi więc w sowich planach uwzględnić disco w sercu Szczyrku.

Dudek@e-oko.com

https://malgo.com.pl/znajdz-najlepsze-ubezpieczenie-dla-motocykla/ http://nopix.pl/rodzaje-derek-zimowych-dla-koni-i-zasady-ich-stosowania/ http://www.fcbu.org/pierwsze-godziny-nauki-jazdy-konnej-sie-przygotowac/