Karmy weterynaryjne dla kota

Każdy kot jest inny. Wiele z nich wymaga specjalnej diety, dostosowanej do ich potrzeb. Często też trzeba mu podawać odpowiednie jedzenie po zabiegach weterynaryjnych. Na szczęście, naprzeciw naszych potrzeb przychodzą producenci karmy, odpowiedniej dla wymagań naszego pupila.

Wiele kotów, szczególnie po sterylizacji, ma problem z drogami moczowymi oraz oddawaniem moczu. Odpowiednia karma, jak Royal Canin Urinary zadba o odpowiednią kondycję niezbędnych narządów. Wśród wysterylizowanych kotów dość częstym schorzeniem jest też cukrzyca, spowodowana małą ilością ruchu i złym żywieniem. Dobrym wyborem jest wtedy Purina Veterinary Diet DM Diabetes. Szczególnej opieki wymagają alergicy. Niektóre koty są uczulone na pewne składniki. W takim przypadku weterynarz dobiera odpowiednią karmę, taką jak Trovet LRD Hypoallergenic. W ten sposób można wyeliminować białka, które powodują nietolerancję pokarmową.

Trzeba pamiętać, że karmy weterynaryjne są polecane przez weterynarza. Nie powinno się ich podawać bez konsultacji, bo można zwierzęciu zaszkodzić. Specjalne karmy kupisz w http://www.zoocentrum24.pl.

Dudek@e-oko.com

https://corralesartists.org https://corralesartists.org/czy-okragly-dywan-zewnetrzny-to-dobre-rozwiazanie-na-taras/ https://lekkie-pioro.pl/ubezpieczenie-szkolne-bez-tajemnic/