Jaki kubek termiczny wybrać?

Każdy lubi delektować się ciepłymi napojami w domowym zaciszu. Czasem dobrze jest też wziąć ciepły napój w podróż. Żeby jednak zachował swoją temperaturę, potrzebny jest dobry kubek termiczny, dzięki któremu ciecz zachowa odpowiednią temperaturę przez długi czas. Jeśli nie wiesz, na jaki kubek się zdecydować, mamy rozwiązanie!

Najlepszą opcją na rynku jest kubek termiczny Cintigo, który dzięki technologii AUTOSEAL® utrzymuje ciepło wewnątrz naczynia, a jego szczelne zamknięcie daje stuprocentową gwarancję szczelności. Technologia próżniowa zapewnia gwarancję długotrwałego utrzymywania temperatury. Ciecze gorące zachowują temperaturę przez cztery godziny zaś zimne nawet przez dwanaście! Nowoczesne rozwiązanie techniczne zapobiega również skraplaniu się pary wodnej na ściankach kubka, a dodatkowy system blokady zapobiega przypadkowemu otworzeniu naczynia.

Kubek termiczny Contigo został zaprojektowany z myślą o ułatwieniu życia użytkownikowi. Jego unikalne profilowanie sprawia, że doskonale trzyma się go w ręce, a brak luźnych części i wąskich przestrzeni znacznie ułatwia jego mycie. Dodatkowo kubek został stworzony również z myślą o kierowcach – odpowiednie kształty sprawiają, że idealnie zmieści się w specjalnie przygotowane do tego celu samochodowych podstawkach. Podwójne ścianki kubka termicznego Contigo sprawiają, że jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, a jego niepowtarzalny design gwarantuje, że doskonale sprawdzi się w formie modnego gadżetu, idealnie nadającego się na prezent dla bliskiej osoby.

kubek-termiczny-byron-na-prezent-1-2-3

Jeśli więc cenisz sobie solidne wykonanie i niepowtarzalny styl, kubek termiczny Contigo to dla Ciebie idealny wybór!
Kubek w dobrej cenie znajdziecie pod adresem:
-> https://epraktyk.pl/kubek-termiczny-contigo-byron.html

Dudek@e-oko.com

https://tajmuseum.com/sklep-jezdziecki-zadbaj-o-swoje-bezpieczenstwo/ https://antonraby.com/profesjonalny-osprzet-jezdziecki-hkm-czaprak/ https://tyxynk.com/jedna-z-najbardziej-oczekiwanych-gier-ostatnich-czasow/